Mohutný zvuk, který vás roztančí

Společnost Logitech rozšířila svou produktovou řadu domácích reproduktorů uvedením modelu s celým názvem Logitech® z533 Multimedia Speakers.

Reproduktorový systém poskytuje mohutný akustický výkon s bohatými basy a prokreslenými výškami, který vyplní každý koutek vašeho domova plným zvukem. Multimediální reproduktory Logitech z533 posunou zážitek z poslechu vaší hudby, sledování filmů a hraní her na novou úroveň díky dynamickým basům, které zprostředkovává čelně směrovaný subwoofer a plnopásmové drivery o průměru 2,25 palce (5,7 cm).

Logitech z533 mají dálkový ovladač na kabelu, který můžete umístit na vhodné místo a mít tak snadný přístup k hlavním ovládacím funkcím, jako jsou napájení, hlasitost a basy, spolu s konektorem na sluchátka a dalším vstupem jack 3,5 mm.

Společnost Logitech dnes také oznámila uvedení reproduktorů Logitech z333. Tento 2.1 systém – s výkonem 80 watt ve špičce (40W RMS) – hraje díky subwooferu hlasité basy a jasné středy a výšky ze svých dvou satelitních reproduktorů.

Další informace najdete v přiložené tiskové zprávě a informačním dokumentu.