Logitech získává rekordních 15 ocenění GOOD DESIGN 2016

Dnes společnost Logitech oznámila, že získala 15 ocenění GOOD DESIGN™ 2016. Tento úspěch znamená, že produkty společnosti Logitech vyhrály ceny GOOD DESIGN již šestým rokem bez přerušení, a navíc v rekordním počtu získaných ocenění.

Tweetněte: Logitech získává 15 ocenění GOOD DESIGN 2016 Awards, nový rekord společnosti. Více zde: http://blog.logitech.com/?p=25623

Mezi oceněné produkty v roce 2016 patří:

“Vytváření krásných a inteligentních věcí, která řeší lidské problémy, bylo vždy naší prioritou a jsme nadšeni, že si toho všimla i širší komunita designových expertů,” řekl Alastair Curtis, ředitel designu společnosti Logitech. “Ať už je to produkt, balení, produktové stránky či maloobchodní stánky, naše týmy se zaměřují na design od začátku do konce.”

Ceny GOOD DESIGN každý rok uděluje chicagské muzeum architektury a designu Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design produktům s nejinovativnějším průmyslovým, užitným a grafickým designem z celého světa ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).