Logitech získává 13 ocenění Red Dot 2018 za produktový design

Společnost Logitech dnes získala 13 ocenění Red Dot 2018 za design produktů. Je to již šestý rok po sobě, co porota soutěže Red Dot ocenila Logitech za vynikající práci v oblasti produktového designu. Letošním rekordním počtem ocenění navíc Logitech překonal 9 cen Red Dot z let 2017 a 2016.

Oceněnými produkty společnosti Logitech v roce 2018 jsou:

Soustředíme se na design a tato snaha nám v roce 2017 získala bezprecedentních 50 designových ocenění od špičkových mezinárodních organizací,“ řekl Bracken Darrell, ředitel Logitech. “Tyto rekordní výsledky v soutěži Red Dot nás v roce 2018 povedou ještě k většímu soustředění se na design, který integrujeme do konstrukce všech našich produktů.

Při každém svém rozhodnutí se soustředíme především na spotřebitele a díky tomu nabízí naše produkty neuvěřitelné zážitky,” řekl Alastair Curtis, chief design officer společnosti Logitech. “Uznání od prestižních organizací, jako je Red Dot, je pro nás nejen poctou, jsme z něj nadšení. Ukazuje nám, že jsme na správné cestě. I nadále musíme pokračovat v tom, abychom přinášeli smysluplné a inovativní zážitky všem, kdo se našich produktů dotýkají.

V soutěž Red Dot Awards se začaly ceny rozdávat v roce 1954. Každý rok vyzdvihne nejlepší produkty z celého světa. Vybranou skupinu oceněných produktů z tisíců přihlášených vybírá každoročně mezinárodní porota, která vyhledává produkty, jež významně vynikají svým výjimečným designovým zpracováním.

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují také prostřednictvím hudby, počítačových her, videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming.

Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.

soubory:

fotografie: