Logitech získal 25 ocenění za design

Společnost Logitech oznámila, že získala 25 ocenění iF DESIGN™ 2020 a GOOD DESIGN™ Awards 2019. Letošní ceny znamenají desáté po sobě jdoucí ocenění od iF Design Awards a deváté po sobě jdoucí ocenění od GOOD DESIGN AWARDS.

Tweetujte: Logitech hrdě oznamuje zisk 25 ocenění @iFDESIGNAWARD 2020 a @Chi_Athenaeum GOOD DESIGN Awards 2019. Více na: https://blog.logitech.com/2020/02/10/25-logitech-products-named-2019-good-design-and-2020-if-design-award-winners/

„Skvělý design znamená víc než jen estetický vzhled,“ prohlásil Alastair Curtis, ředitel designu společnosti Logitech. „Jde o to, jak výrobky fungují a jak zasahují do našich životů. Skvělý design je jádrem všeho, co Logitech dělá, a je to něco, o co se snažíme napříč všemi našimi značkami. Prestižní ocenění jako je iF DESIGN a GOOD DESIGN Awards potvrzují kvalitu a inovace, které chceme přinášet naším zákazníkům.“

Logitech a jeho značky byly oceněny 12 cenami za inovativní kreativní video design, obalový design a produktový design iF DESIGN Awards 2020.

Navíc 13 produktů Logitech, Logitech G, Jaybird, ASTRO Gaming a Blue Microphones bylo jmenováno za rok 2019 vítězi ceny za vynikající design produktu.


Ceny iF DESIGN AWARDS hodnotí produkty na základě následujících kritérií: kvalita designu a konstrukce, celkové provedení, volba materiálů, míra inovace, funkčnost, ergonomie a aspekty univerzálního designu. Ceny iF DESIGN AWARDS, které vybírá porota složená z 78 odborníků z více než 20 zemí, jsou celosvětově vnímány jako symbol vynikajícího designu.


Ceny GOOD DESIGN Awards jsou jedním z prestižních ocenění světa v oblasti designu a inovace. Získávají je již více než sedm desetiletí produkty a tvůrci v oblasti designu a výroby. Organizace každoročně vybírá inovativní produkty z celého světa s průmyslovým, užitkovým a grafickým designem. Ocenění uděluje Chicagské muzeum architektury a designu (Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and UrbanStudies).

soubory:

fotografie: