Logitech se stal oficiálním technologickým partnerem pro periferie týmu McLaren-Honda

Tým McLaren-Honda s potěšením oznamuje novou víceletou smlouvu se společností Logitech, globální spotřebitelskou značkou, která se stala oficiálním technologickým partnerem pro periferie.

Logitech je jednou z nejoblíbenějších světových značek v oblasti spotřebitelské elektroniky s ohromným mezinárodním zásahem více než 100 zemí. Společnost Logitech se stala synonymem spojování lidí prostřednictvím digitálních technologií, s nimiž jsou v každodenním kontaktu.

Značka Logitech se poprvé na kokpitu McLaren-Honda MCL32 objevila v sobotu na Velké ceně Austrálie v Melbourne, což je důkazem širokého záběru společnosti v klíčových odvětvích od výpočetní techniky, přes gaming až video konference.

Nová spolupráce stojí na společných hodnotách, které Logitech a McLaren-Honda sdílejí: technologické inovace, které pomáhají lidem posouvat se dál, a nadšení pro vše, co děláme,“ řekl Bracken Darrell, president a CEO společnosti Logitech. „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s takovým kultovním týmem a díky němu můžeme naše značky Logitech a Logitech G předvést miliónům fanoušků Formule 1. Člověk nikdy neví, co mu budoucnost přinese…

Zak Brown, výkonný ředitel McLaren Technology Group, dodává:

Těší nás, že se tak významná značka v oblasti spotřební elektroniky stala součástí našeho týmu. Tým McLaren-Honda je synonymem inovací a úsilí o trvalý technologický vývoj. Společnost Logitech s námi sdílí stejné principy a nadšení pro neustálý rozvoj a pokrok v každodenním životě – jak osobním, tak pracovním – aby byl produktivnější a přínosnější.“

Už nyní pracujeme společně na zajímavých plánech do budoucna a je toho hodně, co může společné partnerství McLaren-Honda a Logitech přinést jak nám, tak našim fanouškům.

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 35 lety začala společnost Logitech vytvářet propojení mezi lidmi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují prostřednictvím hudby, počítačových her, videa a počítačů. Značky Logitech zahrnují Jaybird, Logitech G a Ultimate Ears. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.

soubory:

fotografie: