Logitech představuje svou nejvyspělejší mobilní myš

Společnost Logitech rozšířila způsoby, jak lidé pracují, díky uvedení bezdrátové mobilní myši s celým oficiálním názvem Logitech® MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse. Tato přenosná bezdrátová myš vám umožní pracovat na plný výkon, ať to bude kdekoli.

S vyspělou technologií snímacího senzoru Darkfield™ Laser Sensor dokáže kompaktní a štíhlá bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 2 sledovat pohyb vaší ruky na jakémkoli povrchu, včetně skla, a můžete ji tak vzít s sebou kamkoli, kde budete chtít pracovat. Je dostatečně malá, aby se vám vešla do jakéhokoli pouzdra, a díky pogumovanému povrchu je její používání pohodlné i tehdy, když musíte pracovat dlouho.

„Bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 2 je naší mobilní verzí oceňovaného modelu MX Master Wireless Mouse a představuje nejlépe vyvážené spojení konektivity, velikosti a komfortu,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka divize počítačových periférií společnosti Logitech. „Je navržena tak, aby vám s prací pomohla, kdekoli budete právě potřebovat, a je to prostě nejvšestrannější mobilní myš, jakou vám v současné době můžeme nabídnout.“

Víc info v přiložené zprávě.