Logitech – nejvyspělejší bezdrátová myš

Společnost Logitech otevřela svět nových možností uvedením bezdrátové myši s úplným názvem Logitech® MX Master Wireless Mouse.

Model MX Master spojuje ty nejlepší technologické „myší“ inovace společnosti Logitech se speciálně tvarovaným designem, který skvěle padne do ruky. Nastavuje tak nové paradigma pro precizní, rychlou a pohodlnou navigaci na počítači. Ti, kdo pracují na více monitorech, zařízeních a operačních systémech současně, ocení, že tato nová myš je optimalizována tak, aby i takto složité prostředí šlo ovládat přesně a s lehkostí.

Myš je vybavena rolovacím kolečkem, které se umí přizpůsobit rychlosti, jakou chcete obsahem procházet – dokáže automaticky přejít z krokování až po hyper rychlé rolování. Druhé kolečko pro rolování pomocí palce umožňuje posouvat obraz ze strany na stranu nebo plnit jiné funkce dle osobního nastavení uživatele.

Ke svému počítači můžete myš Logitech MX Master Wireless Mouse připojit bezdrátově prostřednictvím přiloženého nanopřijímače Logitech Unifying Receiver nebo pomocí technologie Bluetooth® Smart a lze ji tak spárovat až se třemi zařízeními, takže můžete pracovat na svém stolním počítači, notebooku nebo tabletu.

Detaily o nové myši MX Master a její cenu se dozvíte v tiskové zprávě a informačním dokumentu.