Logitech G představuje nový spínač pro mechanické klávesnice s hmatovou i zvukovou odezvou

Logitech G, značka společnosti Logitech, která se věnuje tvorbě vysoce výkonného herního vybavení, dnes ohlásila mechanickou herní klávesnici Logitech® G512 a nový volitelný mechanický herní spínač GX Blue. 

Logitech G512 je vysoce výkonná mechanická herní klávesnice, která vychází z oceňovaného designu modelů G413 a G513. Klávesnice je nabízena ve třech verzích podle použitých spínačů – Tactile, Linear a nově GX Blue. Zavedení spínačů GX Blue, který bude k dispozici také v mechanické herní klávesnici Logitech G513, rozšiřuje řadu mechanických spínačů, které jsou používány v špičkových herních klávesnicích Logitech.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout hráčům další možnosti výběru,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel Logitech Gaming. „Díky třem variantám mechanických spínačů pro klávesnice Logitech G512 a G513 si hráči mohou zvolit takový typ spínače, jaký vyhovuje jejich hernímu stylu.“

Pro uspokojení osobních preferencí hráčů jsou klávesnice Logitech G512 a G513 nabízeny se třemi verzemi spínačů. Na výběr jsou spínače Tactile, Linear a nový GX Blue. Spínač Tactile má dobře rozpoznatelnou hmatovou odezvu pro hráče, kteří upřednostňují přímou zpětnou vazbu, zatímco verze Linear nabízí plynulý stisk kláves. Nový spínač GX Blue vydává při aktivaci zvuk „cvaknutí“, takže jeho stisknutí můžete nejen cítit, ale i slyšet.

Klávesnice Logitech G512 je vybavena exkluzivní technologií Logitech G LIGHTSYNC, která představuje nový level RGB podsvícení. Pomocí bezplatného programu Logitech Gaming Software (LGS) lze vytvářet světelné efekty a animace z přibližně 16,8 milionu barev ve čtyřech světelných zónách.

Klávesnice Logitech G512 má elegantní vzhled a tenké, avšak velmi pevné a odolné tělo z eloxované a kartáčované hliníkové slitiny 5052 používané v leteckém průmyslu. Je vybavena také průchozím portem USB 2.0, pro zajištění plnohodnotného napájení a přenosu dat. Tato mechanická herní klávesnice je k dostání v černém provedení Carbon.

Cena a dostupnost

Mechanická herní klávesnice Logitech G512 s možností volby spínačů Tactile, Linear nebo GX Blue by měla být k dispozici u prodejců na celém světě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 3 569 Kč. Mechanická herní klávesnice Logitech G513 se spínači GX Blue by měla být v prodeji v USA, Kanadě a ve vybraných zemích v Evropě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 4 959 Kč. Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog, nebo nás kontaktujte přes @LogitechG.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.comfiremním blogu nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG.

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.