Logitech G přináší novou řadu sluchátek se špičkovým zvukem, stvořenou pro herní bitvy

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a produktů, představuje novou řadu herních sluchátek, která přinášejí to nejlepší z oboru akustiky a jejíž zvuk vás dokonale vtáhne do hry.

„Chcete si vytunit svoji herní výbavu nebo ulítáváte na hrách Battle Royale? Nabízíme vám skvělý zvuk, atraktivní design a pohodlí, které jistě oceníte,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální manažer Logitech Gaming. „Hledáme stále nové prostředky, jak vytvářet úžasné herní zážitky, a jedním z nich jsou právě tato nová sluchátka.“

Logitech G má nejširší sortiment herních sluchátek pro profesionální, hardcore i příležitostné hráče. Novou řadu sluchátek navrhl tak, aby si hráči mohli vybrat ideální model, který vyhovuje jejich hernímu stylu i peněžence. Tato řada obsahuje:

Parádní zvuk a světelné efekty pro vaši herní sestavu

  • Bezdrátová herní sluchátka Logitech® G935 7.1 LIGHTSYNC
  • Herní sluchátka Logitech® G635 7.1 LIGHTSYNC

Perfektní sluchátka pro hry Battle Royale

  • Herní sluchátka Logitech® G432 7.1 Surround
  • Herní sluchátka Logitech® G332 Stereo

Parádní zvuk a světelné efekty pro vaši herní sestavu

Pro hráče, kteří se rádi chlubí svojí herní sestavou neboli „battlestation“, nabízejí bezdrátová herní sluchátka Logitech® G935 7.1 LIGHTSYNC kromě vynikajícího zvuku také RGB podsvícení. Jsou první z rodiny sluchátek, která obsahují jedinečné 50mm akustické měniče Pro-G vyrobené z hybridního síťového materiálu. Mají velmi kvalitní zvuk s hlubokými basy a zaoblený zvukový profil, takže si s nimi můžete připadat jako v nejmodernějším kinosále. Tato nová sluchátka jsou navíc vybavena technologií Logitech G LIGHTSYNC – nastavitelným dynamickým osvětlením, které lze synchronizovat s jakýmkoli obsahem, včetně her, videí a hudby. Technologie LIGHTSYNC umožňuje sladit barevné světelné efekty všech kompatibilních periferií, například klávesnic, myší a sluchátek. Nová sluchátka podporují také DTS Headphone: X® 2.0, úžasnou technologii prostorového zvuku, která věrně simuluje 3D prostředí hry.

Tweetněte: Vybavte svoji herní sestavu dokonalým zvukem a světelnými efekty s novými herními sluchátky @LogitechG G935 #SoundScience #BattleStation #PlayAdvanced Více informací: [blog]

Sluchátka Logitech G935 se dají připojit k počítačům, konzolám i mobilním zařízením a mají baterii s 12hodinovou výdrží, vylepšený 6mm mikrofon a zvýšený dosah bezdrátového připojení. Hráči si mohou přizpůsobit herní prostředí pomocí konfiguračního programu Logitech G HUB, který umožňuje vytvářet vlastní zvukové profily, světelné efekty nebo přiřazovat funkce klávesám.

Všechny inovace sluchátek G935 skýtají oblíbené konstrukční řešení – náušníky z kvalitní koženky, nastavitelný mikrofon a ovládání hlasitosti přímo na sluchátku pro nerušenou komunikaci a maximální pohodlí.

Řadu sluchátek pro herní sestavy doplňuje jejich kabelová verze – Logitech® G635 7.1 LIGHTSYNC.

Perfektní sluchátka pro hry Battle Royale

Pro hráče, které baví žánr Battle Royale, dodává Logitech G nová sluchátka G432 a G332. Tato sluchátka zvyšují šance hráčů na vítězství díky přesné lokalizaci zvuku a špičkovému komfortu za cenu, která je finančně nezruinuje.

Tweetněte: Hrajte naplno s novými herními sluchátky @LogitechG G432 a G332 #SoundScience #BattleRoyale #PlayAdvanced Více informací: [blog]

Herní sluchátka G432 s 7.1kanálovým prostorovým zvukem mají 50mm akustické měniče slibující mimořádný zvukový zážitek. V kombinaci s technologií prostorového zvuku DTS Headphone:X 2.0 nabízejí zvuk, který vás ponoří do herního světa. Výbavu doplňují otočné koženkové náušníky a mikrofon s funkcí flip-to-mute pro vypnutí zvuku. Tato sluchátka jsou univerzálně použitelná pro mnoho různých zařízení.

Novou řadu sluchátek Logitech G uzavírají stereofonní herní sluchátka Logitech® G332. Nabízejí stejný komfort a kvalitu jako ostatní produkty v této řadě a jsou skvělou volbou pro ty, kdo si chtějí pořídit svoje první herní sluchátka.

Všechna sluchátka z této řady je možné nastavovat pomocí konfiguračního programu Logitech G HUB. Logitech G HUB je nové pokročilé herní softwarové rozhraní, které podporuje maximální využití herního vybavení. Díky přehlednému a modernímu ovládání mohou hráči rychle nakonfigurovat svoje vybavení pro konkrétní hru, sdílet a stahovat profily jiných hráčů atd.


Cena a dostupnost

Rodina herních sluchátek Logitech by měla být k dostání v únoru 2019 na LogitechG.com a u maloobchodních prodejců na celém světě za níže uvedenou doporučenou maloobchodní cenu.

  • Bezdrátová herní sluchátka Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC – 5 299 Kč
  • Herní sluchátka Logitech G635 7.1 – 4 129 Kč
  • Herní sluchátka Logitech G432 7.1 – 2 199 Kč
  • Stereofonní herní sluchátka G332 – 1 659 Kč

Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog nebo nás kontaktujte přes @LogitechG.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG.

Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog nebo nás kontaktujte přes @LogitechG.