Kingston FURY uvádí na trh paměti DDR5 SODIMM

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, oznamuje uvedení pamětí Kingston FURY™ Impact DDR5 SODIMM. Jsou ideální pro hráče nebo počítačové nadšence, kteří chtějí od svého notebooku nebo malého počítače špičkový výkon nejnovějších technologií.

Paměti Kingston FURY Impact DDR5 jsou o 50 % rychlejší než paměti typu DDR4, což přináší zvýšení výkonu při hraní her, renderování a multitaskingu, přičemž jejich nízká spotřeba při napájecím napětí 1,1 V omezuje zahřívání. Paměti Kingston FURY Impact DDR5 s certifikací Intel® XMP 3.0 jsou k dispozici také v sadách s celkovou kapacitou až 64 GB a nabízejí všechny pokročilé funkce technologie DDR5 v tenkém a kompaktním formátu. Díky inovativní Plug-N-Play1 technologii přetaktování a On-die ECC automaticky podporují přenosy s rychlostí 4800 MT/s2 s nižšími latencemi než standardní paměti DDR5-4800. Umožňují tak zvýšit výkon systému bez nutnosti nastavovat profil a zachovávají integritu dat při dosahování extrémních rychlostí.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit naši řadu vysoce výkonných pamětí DDR5 o paměti Kingston FURY Impact DDR5 SODIMM,“ řekla Iwona Zalewska, obchodní manažerka pro paměti DRAM v Kingston EMEA. „Hráči a tvůrci obsahu si nyní mohou užívat mimořádný výkon pamětí DDR5 ve stolních i přenosných počítačích.“

Paměti Kingston FURY Impact DDR5 jsou k dispozici jako samostatné moduly o kapacitě až 32 GB nebo sady po dvou modulech o celkové kapacitě až 64 GB a je na ně poskytována omezená doživotní záruka a podpora opírající se o více než 30 let zkušeností společnosti Kingston.

Další informace najdete na kingston.com/gaming.

soubory:

fotografie: