Kingston Digital uvádí na trh všestranný USB flash disk DataTraveler Duo s dvojím rozhraním

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila nový přírůstek do svojí rodiny estranných USB flash disků se dvěma rozhranímiDataTraveler® Duo, který nabízí maximální flexibilitu majitelům nejnovějších i starších zařízení.

 

DataTraveler Duo je vybaven dvěma USB konektory, které fungují se standardními porty USB typu A a USB typu C1. Rozhraní USB 3.2 Gen 1 umožňuje rychlý2 přístup k dokumentům, fotografiím, videím, hudbě a dalším souborům a jejich snadný přenos a sdílení mezi notebooky, stolními počítači a mobilními zařízeními. Disk s dvojím rozhraním je také ideálním řešením přídavného úložiště dat s kapacitou 32 GB nebo 64 GB. Nepoužívané konektory je možné chránit pomocí dvojice posuvných krytů.

„Nový odolný a stylový flash disk DT Duo s dvojím rozhraním doplňuje stále rostoucí počet zařízení s USB-C portem o velmi žádanou funkcionalitu,“ říká Oscar Escayola Kaloudis, produktový manažer pro flash produkty Kingston v regionu EMEA. „Je vybaven dvojicí konektorů chráněných unikátními posuvnými kryty. To je výhoda oproti sundavacím krytkám, které se mohou snadno ztratit.“

DataTraveler Duo je k dispozici v kapacitách 32 nebo 64 GB3 a má tříletou záruku s bezplatnou technickou podporou. Více informací najdete na kingston.com.

DataTraveler Duo
Označení Kapacita
DTDE/32GB 32 GB
DTDE/64GB 64 GB

DT Duo je nejnovějším doplňkem rodiny plug-and-play disků Duo, které podporují mobilitu:

  • DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3C) Flash disk s dvojím rozhraním, který pracuje se standardním USB a USB-C portem s velkou rychlostí čtení až 100 MB/s. Je dodáván s kapacitou až 128 GB, což poskytuje spoustu dodatečného úložného prostoru pro nejnovější smartphony, tablety, PC i Mac počítač
  • DataTraveler microDuo 3.0 G2 (DTDUO3G2) Flash disk s dvojím rozhraním micro-USB a USB-A pro smartphony a tablety se systémem Android™, které podporují funkci USB OTG (On-The-Go). DTDUO3G2 se dá připojit jako přídavné úložiště dat (s kapacitou až 128 GB) do portů micro USB používaných k nabíjení zařízení. Umožňuje rychlý a snadný přenos souborů, fotografií a videí mezi mobilními zařízeními a PC.

1 USB Type-C® a USB-C® jsou registrované ochranné známky USB Implementers Forum
2 Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení a konfiguraci.
3 Část kapacity uvedené na flash paměťovém zařízení se používá pro formátování a další funkce a není proto k dispozici pro ukládání dat. Skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat je tedy menší, než jaká je uvedena na produktech. Další informace najdete v příručce Kingston Flash Memory Guide na kingston.com/flashguide.

 

soubory:

fotografie: