HyperX představuje sadu výměnných herních kláves pro hry typu FPS a MOBA

HyperX nabízí všestrannou sadu výměnných herních kláves pro přizpůsobení klávesnic pro hraní her typu FPS, MOBA a Battle Royale

HyperX®, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení výměnných krytů herních kláves používaných pro ovládání her typu FPS a MOBA s celým názvem HyperX™ FPS and MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit. Sada nabízí výměnné klávesy pro oblíbené „střílečky“ (FPS) a hry, ve kterém se více hráčů utká online v aréně (MOBA).

 

Ať kralujete online arénovým hrám MOBA, jako například League of Legends, nebo jste vynikající AWPer ve hře CS:GO, tyto klávesy jsou určeny pro hráče, kteří chtějí ve svém oboru dominovat. Sada výměnných herních kláves HyperX pro hry FPS a MOBA hráčům nabízí možnost přizpůsobit si své „bitevní základny“ a dodat jim přehlednost a styl.

 

Výměnné klávesy HyperX jsou k dispozici v působivé rudé nebo titanové barvě a mají texturovaný povrch, který má speciální potah pro větší odolnost, přičemž současně slouží pro zpřesnění orientace na klávesnici a přinášejí tak taktickou výhodu. Hráči, kteří chtějí toto rozšiřující příslušenství využít co nejlépe, by je měli použít ve spojení s jakoukoli herní klávesnicí HyperX, včetně nově oznámené mechanické herní klávesnice HyperX FPS Pro Mechanical Gaming Keyboard. Sada výměnných krytů kláves je kompatibilní s klávesnicemi Cherry MX a dodává se s praktickým nástrojem pro výměnu kláves.

 

 

Označení modelu             Popis

HXS-KBKC1                    Sada HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (rudá)

HXS-KBKC2                    Sada HyperX FPS & MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (titanová)

 

Dostupnost a podpora

Sady HyperX FPS and MOBA Gaming Keycaps Upgrade Kit (výrobcem doporučená maloobchodní cena 499 Kč) jsou již nyní k dispozici ve dvou barevných provedeních: v rudé a titanové barvě. Sada výměnných krytů herních kláves pro hry typu FPS a MOBA má dvouletou záruku a podporu zákaznických služeb divize HyperX, která v daném oboru patří k nejlepším. Dostupnost se v různých zemích liší. Ověřte si ji laskavě u místního maloobchodního prodejce nebo v e-shopech.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescomPAX.

 

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

 

 

Další informace o divizi HyperX můžete najít zde:

YouTube:      http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook:      http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter:          http://twitter.com/hyperx

Instagram:     https://www.instagram.com/hyperx

LinkedIn:       https://www.linkedin.com/company/hyperx

 

 

O divizi HyperX

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.