HyperX rozšiřuje produktovou řadu plug-and-play pamětí FURY DDR4 s automatickým přetaktováním až na 2.666 MHz

HyperX®, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila rozšíření produktové řady paměťových modulů HyperX FURY® DDR4 o nové barevné varianty – rudou a bílou – s taktem až 2.666 MHz, aby vyšla vstříc poptávce ze strany naší hráčské komunity. HyperX je první značkou, která hráčům nabízí paměti typu plug-and-play, a nadále rozvíjí herní komponenty, jež patří k nejlepším ve svém oboru. Paměti FURY DDR4 jsou optimalizovány tak, aby byly kompatibilní s procesory řady Intel 200 a chipsety X99. Kromě toho se v laboratořích HyperX a u našich partnerů vyrábějících základní desky testovala kompatibilita paměťových modulů FURY DDR4 s novými procesory AMD Ryzen.

„Paměti FURY DDR4 představují naši nejoblíbenější řadu DDR4 modulů a naše nové produkty nabízejí širší možnosti výběru,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel HyperX pro EMEA. „Díky nabídce tří barevných provedení mají nadšenci a ti, kdo sestavují počítače, více možností, jak si přizpůsobit nové PC nebo vylepšit svůj stávající stroj.“

Výkon pamětí HyperX FURY DDR4 podporuje možnosti procesorů Intel se 2, 4, 6, 8 a 10 jádry a výsledkem tohoto spojení je rychlejší editace videa, 3D vykreslování, hraní a zpracování umělé inteligence (AI). Moduly mají stylový design s nízkým profilem, jež ladí se vzhledem a designem nejnovějších základních desek Asus, Asrock, Gigabyte, MSI a mnoha dalších. Paměti DDR4 se stoprocentně testují a optimalizují pro kompatibilitu a snadné přetaktování. Podrobnější informace o kompatibilitě jsou k dispozici na webových stránkách HyperX nebo našich partnerů.

Další informace o produktové rodině paměťových modulů FURY DDR4:

  • Optimalizovány pro řadu procesorů Intel 200 a chipsety X991
  • Testovaná kompatibilita s procesory AMD Ryzen
  • Cenově výhodný upgrade počítače o vysoce výkonné paměti DDR4
  • Stylový pasivní chladič s nízkým profilem má asymetrický design charakteristický pro řadu FURY

Dostupnost a podpora

Nové paměťové moduly FURY DDR4 a jejich sady budou na celém světě k dostání od března 2017 prostřednictvím prodejní sítě maloobchodních prodejců a e-shopů. Paměti HyperX FURY DDR4 mají doživotní záruku a podporu zákaznických služeb divize HyperX, která patří v daném oboru k nejlepším.

soubory:

fotografie: