HyperX představuje první herní headset se zvukem Dolby Surround Sound, který je “plug-and-play”

HyperX dnes oznámila uvedení své dosud nejvyspělejší náhlavní sady HyperX Cloud Revolver S s prostorovým zvukem Dolby 7.1.

Divize HyperX vestavěla technologii Dolby Headphone® do nového USB donglu – tato technologie přináší po jediném stisku tlačítka špičkový zvuk, který vás pohltí. Náušníky jsou z paměťové pěny značky HyperX a ve spojení s novým širokým náhlavním páskem poskytují větší pohodlí i při nekonečných hodinách hraní. Nová špičková náhlavní sada navíc podporuje různé operační systémy, má drivery o průměru 50 mm a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který je navržen pro použití profesionálními hráči a týmy eSports na celém světě.

Náhlavní sada Cloud Revolver S má stejně realistický zvukový obraz díky technologii Dolby Headphone jako i další sady řady Cloud Revolver, za něž HyperX získala mnohá ocenění, a je navržena tak, aby nabízela komfort a bezkonkurenční výkon s čistým zvukem a širokým zvukovým obrazem, který je výhodný pro „střílečky“ (FPS) a hry ve 3D prostředí. Sedmikanálový zvukový systém Dolby Headphone 7.1 vytváří velmi osobní a pohlcující zážitek z hraní – emuluje zvuk jako v kinech, který hráče vtáhne přímo do středu akce, v níž se může s výhodou skvěle orientovat.