Hrajte s novými herními sluchátky Logitech G333 Gaming Earphones pro PC a mobilní zařízení

Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a vybavení, uvádí nejnovější přírůstek do své oceňované rodiny herních zvukových produktů, herní sluchátka Logitech G333 Gaming Earphones.

G333, první sluchátka do uší od značky Logitech G, jsme navrhli speciálně pro hráče. Díky duálním zvukovým měničům v každém špuntu – jeden pro hluboké basy, druhý pro střední a vysoké tóny – přinášejí zvukový zážitek s bohatou zvukovou scénou, která odhalí každý detail herního prostředí a jasně oddělí hlasový chat.

Kabelová sluchátka G333 jsou kompatibilní s PC, konzolami Xbox, PlayStation a Nintendo Switch, stejně jako s mobilními zařízeními, tablety a dalšími zařízeními, a to díky konektoru jack 3,5 mm a přiloženému adaptéru USB-C.

Aby se pohodlně vešla do uší, dodávají se se špunty z měkkého silikonu ve třech velikostech. Robustní hliníkové pouzdro a ploché kabely, které se nezamotávají, zajišťují spolehlivost, odolnost a prvotřídní vzhled i dojem. Tato sluchátka disponují také vysoce kvalitním in-line mikrofonem a integrovaným ovládáním zvuku přímo na kabelu. Dodávají se s vlastním měkkým pouzdrem na cestování.

Cena a dostupnost

Logitech G333 je od dnešního dne v prodeji ve třech barevných provedeních – černé, bílé nebo fialové na LogitechG.com a brzy také u vybraných distributorů v Česku a na Slovensku za doporučenou maloobchodní cenu 1 390 Kč s DPH.

soubory:

fotografie: