HD Wi-Fi kamera D-Link s unikátním moderním designem

D-Link rozšířil sortiment svého systému mydlink zavedením nové všestranné HD Wi-Fi monitorovací kamery DCS-936LKamera D-Link DCS-936L je aktuálně nejdostupnější HD kamera, která umožňuje zákazníkům nepřetržité celodenní sledování jejich domu nebo kanceláře z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače odkudkoliv na světě. Její revoluční konstrukce s otočnou hlavou znamená, že může být umístěna podle potřeby na polici nebo namontována na zeď či strop a přitom stále dokáže poskytovat obraz se správnou orientací.

„Nová HD Wi-Fi kamera přináší do našeho portfolia produktů mydlink další výhody pro zákazníky. Její nenápadný design, cenová dostupnost a jednoduché použití z ní dělají ideální výchozí prvek pro ty, kdo se snaží vytvořit chytřejší a bezpečnější domácnost či kancelář,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Stejně jako celá naše řada technologií kamerového dohledu je i DCS-936L příkladem úsilí společnosti D-Link dodávat spotřebitelům inovativní řešení, aby mohli zůstat v trvalém kontaktu se vším, na čem jim nejvíce záleží.“


DCS-936L umožňuje nahlédnout kdykoli do domu nebo kanceláře z libovolného místa na světě rodičům, malým podnikatelům nebo komukoli, kdo potřebuje ochránit něco cenného. Možnost vidět v reálném čase a zaznamenávat důležité události dává zákazníkům větší jistotu, že mohou odjet na dovolenou nebo služební cestu, aniž by si museli dělat starosti o svůj dům nebo kancelář.