D-Link zahajuje prodej kamery Omna 180

Společnost D-Link dnes oznámila, že nová kamera Omna™ 180 Cam HD (DSH-C310) je již v online prodeji na Apple.com a koncem tohoto měsíce bude k dostání také v prodejnách Apple po celém světě. Omna 180 Cam HD, první kamera D-Link z rodiny Omna určená pro Apple HomeKit, nabízí uživatelům snadný způsob sledování domácnosti, který jim zajistí větší klid a bezpečí. Přidání kamery Omna do systému Apple HomeKit umožňuje uživatelům, aby „neopustili svůj domov“. Kamera podporuje také pokročilé zabezpečovací funkce s end-to-end šifrováním a autentizací mezi kamerou a iPhonem nebo iPadem. Když je detekována sledovaná aktivita, dostanou uživatelé prostřednictvím aplikace Apple Home zprávu na uzamykací obrazovku svého přístroje a mohou se podívat na živý přenos z kamery. Uživatelé se také mohou kdykoli připojit na dálku ke svojí kameře Omna, aby zjistili, co se v u nich doma právě děje.

Hlavní vlastnosti kamery D-Link Omna 180 Cam HD (DSH-C310):

Omna je kompatibilní s platformou HomeKit a umožňuje uživatelům, aby byli „pořád doma“. Dokonalý přehled o všem dění prostřednictvím přístroje s iOS jim umožní zbavit se zbytečných starostí – mohou dohlížet na dítě v dětském pokoji, zkontrolovat stav staršího příbuzného, pozorovat psa v obýváku nebo zabezpečit domácnost při odjezdu na dovolenou.1

  • 180stupňový úhel záběru – Označení „Omna“ je odvozeno z latinského slova „omnis“, což znamená „všezahrnující“. Většina kamer má objektiv s omezeným úhlem záběru 130 stupňů, zatímco unikátní 180stupňové řešení D-Link s technologií pro korekci zkreslení umožní uživatelům vidět téměř všude a všechno.
  • Dynamické streamování videa – Rychlost toku dat se průběžně mění, aby byla zajištěna optimální funkčnost podle dostupné šířky pásma.
  • Obousměrný přenos zvuku – Poslouchejte a mluvte pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru kamery. Můžete dát o sobě vědět, i když zrovna nejste doma.
  • Noční vidění– Pozorujte vše do vzdálenost až 5 metrů i v naprosté tmě s infračerveným nočním viděním.
  • Detekce pohybu – Umožňuje odeslat upozornění a spustit automatické nahrávání videozáznamu.
  • Lokální nahrávání – Nahrávejte videozáznam při detekci pohybu přímo na microSD2 kartu s kapacitou až 128 GB. Záznam si pak můžete na dálku přehrát. Můžete ukládat také snímky a videozáznamy situace před vznikem sledované události. Lokální nahrávání na kartu v kameře neomezí datový přenos v počítačové síti nebo internetu. Všechny funkce jsou k dispozici bez jakýchkoli měsíčních poplatků.
  • Elegantní design – Kamera je navržena tak, aby svým elegantním, nenápadným a stylovým vzhledem bez problémů splynula s prostředím moderní domácnosti.

Kameru Omna 180 Cam HD představila společnost D-Link v lednu na veletrhu CES.

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě a produktovém dokumentu.