D-Link uvádí na trh Detektor kouře jako další produkt ze série určené pro Chytrou domácnost

Rozšíření řady mydlink Home o další produkt potvrzuje, že D-Link plní svůj závazek o vytvoření bezpečnějších a chytřejších domácnosti či kanceláře.

D-Link, přední výrobce zařízení pro automatizované domácnosti a počítačové sítě rozšířil svou řadu mydlink™ Home zavedením nového produktu mydlink Home Smoke Detector (DCH-Z310, detektor kouře) pro zvýšení bezpečnosti a inteligence domácností a kanceláří. Detektor se zabudovaným typickým alarmem, který Vás upozorní při detekci kouře, poskytuje neustálý dohled. V případě, že zaznamená kouř, pošle rovněž upozornění na tablet nebo chytrý telefon .

Smart Smoke Detector/detektor kouře má zabudovaný zvukový alarm o intenzitě 85dB a pomocí aplikace mydlinkHome upozorňuje uživatele na dálku. Zařízení je napájeno z baterie a může být proto jednoduše umístěno kdekoliv. Disponuje indikátorem baterie a nevyžaduje žádné další měsíční nebo licenční poplatky.

Smoke Detector se připojuje ke ConnectedHomeHubu (DCH-G020) a tak může být součástí celého systému spolu s ostatními produkty mydlink Home, jako jsou například SmartPlug (DSP-W215) nebo Sirena (DCH-S220). Chytrá zásuvka DSP-W215 může tak při detekci kouře detektorem DCH-Z130 rozsvítit světlo, siréna DCH-S220 vás může hlasitým zvukovým signálem,a to nejen tam, kde je detektor, ale i kdekoliv jinde, kde je dostupné připojení k internetu např. ve vaší kanceláři.

Jako každý prvek serie mydlink Home kouřový detektor kombinuje 24/7 zajištění, vzdálenou kontrolu a jednoduchou instalaci.