D-Link přináší nové HD Wi-Fi bezpečnostní kamery

D-Link představil dvě nové, malé, nenápadné a cenově dostupné HD Wi-Fi kamery pro snadné a spolehlivé sledování domácnosti – Mini HD Wi-Fi kameru DCS-8000LH a HD 180° Wi-Fi kameru DCS-8100LH. Tyto kompaktní kamery jsou napěchovány rozsáhlou sadou funkcí pro dokonalé monitorování okolí.

Vestavěná Wi-Fi komunikace má velký dosah a šířku pásma, potřebnou pro hladké streamování 720p HD videa, a je kompatibilní také se staršími bezdrátovými zařízeními.

Funkce pro detekci pohybu a zvuku umí automaticky posílat varovné zprávy na mobilní zařízení, aby měl majitel kamery neustále přehled o všech neobvyklých aktivitách, zjištěných kamerami na střeženém místě.

Infračervené LED osvětlení umožňuje noční vidění, takže obě kamery mohou zachycovat obraz i v úplné tmě. Díky zajištění nepřetržitého sledování ve dne i v noci si uživatelé nemusí dělat starosti, co se právě děje v jejich domě nebo kanceláři.

Obě kamery spolupracují s aktuální aplikací D-Link pro chytré domácnosti – mydlink Lite a jejím webovým portálem. To umožňuje přijímat varovné zprávy, sledovat živé videopřenosy a ručně spouštět nahrávání videozáznamu prostřednictvím mobilních zařízení. Uživatelé se tak mohou v klidu věnovat svým aktivitám s vědomím, že jsou lidé a místa, na kterých jim záleží, v bezpečí.

Tato úroveň zabezpečení byla dříve vyhrazena pouze pro špičkové profesionální zabezpečovací systémy. Dnes je díky pokroku v technologii Wi-Fi a mobilních zařízení možné nabízet tytéž funkce jednoduše a za dostupnou cenu všem zájemcům. Pomocí naší snadno ovladatelné aplikace, nainstalované v mobilním zařízení, mohou uživatelé několika dotyky pohodlně a bezpečně sledovat celý dům.

Mezi klíčové výhody patří:

  • Snadné připojení k bezdrátovým sítím – Snadná instalace a konfigurace kamery kdekoli v dosahu Wi-Fi sítě.
  • Jednoduché ovládání – Kamery jsou kompatibilní s aktuální aplikací D-Link pro chytré domácnosti, která se snadno instaluje a používá. Podporují integraci s dalšími zařízeními pro vytvoření příjemného a pohodlného prostředí automatizované domácnosti.
  • Samostatné snímky a videonahrávky – Dají se ukládat pomocí naší aplikace přímo do mobilního zařízení. DCS-8100LH má také slot na microSD kartu pro lokální ukládání snímků a videa přímo v kameře.
  • Detekce pohybu a zvuku – Funkce při spuštění automaticky posílá varovné zprávy do mobilního zařízení uživatele.
  • Dálkové ovládání – Pomocí naší aplikace mohou uživatelé sledovat a ovládat kamery z libovolného místa a také ručně spouštět nahrávání videozáznamu.
  • Kompaktní tvar a nenápadný vzhled – Obě kamery dobře zapadnou do libovolného prostředí, takže se dají umístit prakticky kdekoliv.
  • Velmi kvalitní obraz – 4x digitální zoom, noční vidění až do 5 m a velké 720p HD rozlišení zajišťují detailní přehled o dění doma nebo ve firmě.
  • Širokoúhlý objektiv – Pro ještě lepší pokrytí sledovaného prostoru má kamera DCS-8000LH úhel záběru 120° a kamera DCS-8100LH úhel záběru 180°.
  • Obousměrný přenos zvuku – DCS-8100LH podporuje obousměrný přenos zvuku, což umožňuje poslouchat zvuky nebo mluvit s osobami poblíž kamery prostřednictvím mobilního zařízení.

Dostupnost a cena

DCS-8000LH bude k dostání v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 1 799 Kč nebo 69,90 EUR včetně DPH, DCS-8100LH za doporučené maloobchodní ceny 3 699 Kč nebo 140,90 EUR.