D-Link představuje na veletrhu CES první kameru pro Apple HomeKit

D-Link, lídr v oblasti Wi-Fi konektivity a domácích monitorovacích systémů, ohlásil svůj nový produkt Omna ™ 180 Cam HD (DSH-C310). První zařízení z rodiny Omna, určené pro platformu HomeKit, přináší jednoduché a spolehlivé řešení pro sledování domácnosti nebo kanceláře.

Omna 180 Cam HD se vyznačuje elegantním, moderním designem. Nabízí 180stupňový úhel záběru pro pokrytí celé místnosti a Full HD 1080p rozlišení pro perfektní kvalitu obrazu. Kamera kompatibilní s HomeKit podporuje pokročilé zabezpečovací funkce s end-to-end šifrováním a autentizací mezi kamerou a přístroji iPhone, iPad nebo iPod touch.

Technologie Apple HomeKit umožňuje uživatelům nastavit tuto kameru během několika sekund pomocí několika jednoduchých kroků přes aplikaci Apple Home v iOS 10 nebo vyšší verzi. Díky aplikace Home mohou uživatelé vidět také na zamknutém displeji svého iPhonu nebo iPadu upozornění spolu se snímky situace v jejich domě v okamžiku, kdy je detekován pohyb. Omna 180 Cam HD také hladce spolupracuje s dalšími zařízeními HomeKit, což umožňuje například naprogramovat, aby se při zjištění pohybu zapnulo třeba osvětlení nebo alarm.

„Máme radost, že se nám podařilo přijít na trh s naší první HomeKit kamerou, která představuje spojení bohatých zkušeností D-Link v oblasti IP kamer se špičkovým systémem Apple pro automatizace domácností,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Stejně jako u všech našich zařízení se snažíme vytvářet produkty, které budou pro lidi opravdovým přínosem. Výsledkem tohoto úsilí jsou také vylepšené funkce a začlenění kamery 180 Cam HD do ekosystému HomeKit.“

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě.