CES 2021: Kingston představuje novou řadu disků NVMe SSD

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes na n veletrhu spotřební elektroniky CES® 2021 pořádaném on-line zveřejnila svůj plán uvádění nových produktů NVMe SSD. I přes nutnost přizpůsobit se novému formátu této akce zde Kingston představí svoje špičkové disky SSD tak, aby si je návštěvníci mohli prohlédnout alespoň virtuálně.

Společnost Kingston je s novými disky U.2 NVMe pro klientská zařízení i datová centra připravena uhájit i v letošním roce svoji vedoucí pozici na trhu SSD. Nová nabídka zahrnuje její první disky PCIe NVMe Gen 4.0 SSD a také externí disk USB 3.2 SSD:

  • Ghost Tree: připravovaný vysoce výkonný PCIe Gen 4.0 SSD disk s 8kanálovým řadičem je ideální pro tvůrce obsahu a náročné uživatele. Pod kódovým označením Ghost Tree bude nabízet kapacitu 1 až 4 TB a při maximálním využití rozhraní PCIe Gen 4.0 x4 dosahovat rychlostí čtení a zápisu až 7 000 MB/s.
  • Řada NV: nejnovější PCIe Gen 3.0 x4 SSD disk s kapacitou až 2 TB je ideální základní jednotkou pro uživatele, kteří chtějí začít využívat výhod rozhraní NVMe.
  • XS2000: zcela nový externí disk USB 3.2 Gen 2 x2 ks kapacitou 500 GB až 2 TB je perfektní přídavné úložiště fotografií, videí a dalších souborů. Rozhraní USB Type-C®1 umožňuje superrychlé datové přenosy až 2 500 MB/s.
  • DC1500M: Data Center 1500M je vylepšením modelu DC1000M, které přidává podporu používání více jmenných prostorů. Tento disk U.2 NVMe SSD je určen pro širokou škálu datově náročných úloh, včetně cloud computingu, webhostingu a virtuálních infrastruktur.

„Přechod veletrhu CES do on-line prostředí nám nyní dává větší příležitost spojit se s novými i stávajícími technologickými komunitami po celém světě,“ říká Tony Hollingsbee, obchodní ředitel pro SSD, Kingston EMEA. „CES je nejlepší příležitost podělit se o novinky od společnosti Kingston, a jsme velmi rádi, že můžeme letos uvést na trh naše první disky NVMe Gen 4.0 SSD a také externí disk. Pokud jde o disky NVMe, budeme mít pokryté všechny zákaznické segmenty od běžných uživatelů přes firmy až po datová centra.“

Zástupci médií jsou zváni na setkání, jehož termín si mohou domluvit přes e-mail eu_pr@kingston.eu. Více informací najdete na kingston.com.


1 USB Type-C® a USB-C® jsou registrované ochranné známky USB Implementers Forum.

soubory:

fotografie: