Axis uvádí kompaktní kameru, která nabízí vynikající kvalitu obrazu ve scénách s výrazným pohybem

Axis Communications uvádí síťovou kameru AXIS P1455-LE s kompaktní konstrukcí, bohatou nabídkou funkcí a rozlišením HDTV 1080p až do 60 fps. Jedná se
tak o ideální volbu pro širokou škálu dohledových situací, vhodnou zvláště pro snímání scén s výrazným pohybem.

Kamera AXIS P1445-LE s technologií Axis Forensic WDR, připravená pro venkovní instalaci, snímá kvalitní obraz i ve scénách obsahujících zároveň tmavé i světlé plochy. Axis Lightfinder 2.0 zaručuje vynikající forenzní obraz i za slabého osvětlení a technologie Axis OptimizedIR umožňuje dohled v naprosté tmě na vzdálenost až 40 m.

Adaptivní pohybová expozice významně snižuje pohybové rozostření u přibližujících se předmětů nebo u předmětů nacházejících se velmi blízko. Díky technologii edge-to-edge tato kamera navíc nabízí funkci inteligentního párování zahrnující i obousměrný přenos zvuku se síťovými reproduktory Axis.Mezi nejdůležitější charakteristiky patří:

  • Lightfinder 2.0, Forensic WDR a OptimizedIR
  • Technologie edge-to-edge
  • Adaptivní pohybová expozice
  • Rozšířené bezpečnostní funkce
  • Zipstream s podporou standardů H.264/H.265

Kamera AXIS P1455-LE je vybavena funkcí Axis Edge Vault, která chrání ID kamery před případným kybernetickým útokem a zjednodušuje tak autorizaci produktů Axis v síti. Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265 také výrazně zmenšuje požadavky na šířku pásma a úložný prostor.

Kamera se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v říjnu 2020 za cenu 16.400 Kč.