Vyjádřete svůj styl s reproduktory z kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection

Rozbalte to naplno: nahlas a ve velkém stylu s Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection, nejnovější kolekcí, která obohacuje rodinu přenosných, skutečně vodě odolných reproduktorů Ultimate Ears, jež s sebou můžete vzít kamkoli. Specialitou této kolekce přenosných Bluetooth® reproduktorů velikosti půllitrové sklenice s překvapivě mohutným zvukem je jejich estetické provedení v pěti podobách navržených pro celou škálu stylů, které mají zdůraznit: Concrete (beton), Avocado (avokádo), Patches (vyšívané vzory), Raspberry (malina) a Unicorn (jednorožec). Na trh vstupují právě dnes.

Kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection je dokonalým prolnutím všeho, co vyžaduje poslech hudby, a módní doplněk. Pětici odvážných kombinací barevných ladění globálních módních a hudebních trendů tvoří:

● Concrete (beton): Váš vzhled je sice zdánlivě neutrální jako vše, co patří ke každodennímu životu, ale nikdy bez nápadu. „Betonový“ styl se inspiroval strukturálními texturami charakteristickými pro městské prostředí, cákanci barev a temnými místy.
● Avocado (avokádo): Váš styl je jemný a ponechává prostor pro věci nevyřčené. Provedení Avocado se inspiruje prostou přirozeností přírody.
● Patches (vyšívané vzory): Srdce dáváte na odiv na rukávu bundy a svou osobitost vyjadřujete vyšívanými vzory a barevnými špendlíky. Výšivky jsou výrazným osobním vyjádřením v kontrastu se strohou banalitou obyčejné džínoviny.
● Raspberry (malina): Nikdy vám nechybí odvaha vystoupit z šedého davu. Design ve stylu maliny je svěží, plný tepla a šťávy.
● Unicorn (jednorožec): Na dosah máte svět kouzel a fantazie. Vzor ve stylu jednorožce potěší oko příjemnou kombinací pastelových odstínů.

Při představení kolekce Freestyle ve dnech 18. – 22. března 2018 budou přenosné bezdrátové reproduktory Ultimate Ears k vidění na svazích francouzského ski resortu Tignes jako jméno oficiálního sponzora Freestyle Tour. Toto finále světového poháru bude hostit největší hvězdy super rampy, které budou soupeřit o křišťálový globus. Partnerství v tomto ohledu zdůrazňuje sdílené zapálení pro opravdovost, protože freestyle lyžování je atletickou formou vyjádření, které je současně odvážné, uchvacující a jedinečné.

„Nová kolekce má jediný cíl – umožnit vám, abyste se každý z vás mohl vyjádřit po svém,“ řekla Charlotte Johs, generální ředitelka divize Ultimate Ears. „Dáváte si práci s vytvářením playlistů a vlastního stylu – proč nemít reproduktor, který váš styl bude reflektovat také? Kolekce reproduktorů WONDERBOOM Freestyle Collection vám nabídne mohutný zvuk a současně volnost, jak vyjádřit váš styl prostřednictvím trendového, odolného, a přitom malého reproduktoru.“

Kolekce WONDERBOOM Freestyle Collection navazuje na stávající řadu Bluetooth reproduktorů WONDERBOOM, jež získaly mnohá ocenění a které se mohou pochlubit čistým a zřetelným zvukem v poli 360 stupňů s vyváženými basy. Reproduktor WONDERBOOM je odolný proti vodě a nemusíte se o něj obávat, protože má třídu ochranného krytí IPX7 (takže vydrží v hloubce jednoho metru až 30 minut), je odolný proti pádům z výšky až metr a půl, umí plavat na hladině a v horní části má závěsné očko, takže jej snadno připnete na jakoukoli tašku nebo batoh. Díky výdrži baterií až 10 hodin a dosahu Bluetooth připojení 30 metrů je dokonalým společníkem do sprchy, na pláži, hudebním festivalu nebo party u bazénu. Speciální tlačítko Ultimate Ears v horní části reproduktoru, vám umožňuje přehrávat, pozastavit, přeskakovat skladby nebo zdvojit dva reproduktory WONDERBOOM, aby zábavy bylo dvakrát víc.

Reproduktor WONDERBOOM získal ocenění GOOD DESIGN Award 2017, které za inovativní průmyslový, produktový a grafický design uděluje chicagské muzeum architektury a designu (Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).

Cena a dostupnost
Bezdrátové reproduktory v kolekci Ultimate Ears WONDERBOOM Freestyle Collection je už nyní možné předobjednat na ultimateears.com. Reproduktory z této kolekce budou v České republice k dostání u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 2 699 Kč.

fotografie: