Společnost Logitech se dostala do žebříčku Fast Company jako jedena z Top 10 inovativních společností v oblasti designu

Společnost Logitech oznámila, že ji Fast Company uznala za jednu z Top 10 inovativních společností v oblasti designu. Dostává se tak do žebříčku Most Innovative Companies (MIC) na rok 2018.

Tweetujte: @Logitech se dostává do žebříčku @fastcompany jako jedna z Top 10 inovativních společností v oblasti designu. http://logt.ly/fastcomostinnovative

“Za posledních pět let zvýšila společnost Logitech dramaticky úroveň svých inovací,“ říká Bracken Darrell, prezident a generální ředitel společnosti Logitech. “Vždy jsme měli silný inženýring, ale snažili jsme se zlepšit i svůj „inovační motor“ tím, že jsme se v každém ohledu soustředili na spotřebitele. Ještě tam nejsme, ale až se tam dostaneme, nebudeme už jen produktovou společností. Budeme společností designérskou. To je náš cíl. Je proto skvělé vidět, že si našeho pokroku všimli i ve Fast Company a zařadili nás mezi tako působivou skupinu společností.“

Žebříček Fast Company Nejinovativnějších společností sestavují editoři, reportéři a spolupracovníci Fast Company. Z celosvětového výběru 1 500 společností se do žebříčku Fast Company v kategorii Design dostalo pouze 10 společností.

Aktuální vydání Fast Company se seznamem Nejvíc inovativních společností (březen-duben 2018) si můžete prohlédnout online na adrese www.fastcompany.com/MIC, případně v aplikaci Fast Company v iTunes.

V minulém roce získaly klávesnice Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard a inteligentní tlačítko Logitech Pop Smart Button od Fast Company čestné uznání v produktové kategorii Innovation By Design Awards.

soubory:

fotografie: