Společnost 2N uvádí nový Bluetooth modul pro svůj nejpokročilejší dveřní IP interkom 2N Helios IP Verso

Společnost 2N, přední světový výrobce IP interkomů, právě rozšiřuje sortiment přídavných modulů pro svůj IP interkom 2N® Helios IP Verso o nový modul s Bluetooth® technologií. Využití této technologie přináší pohodlný a bezpečný způsob otevírání dveří pouze za pomoci mobilního telefonu. Bluetooth modul doplňuje stávající široké portfolio přídavných modulů, které je možné kombinovat při sestavení 2N® Helios IP Verso.

Síťový dveřní komunikátor lze na rozdíl od analogových systémů jednoduše programovat a zcela individuálně nastavit. Hlavní jednotka vždy nabízí HD kameru a jedno volací tlačítko jako jeden základní modul. Instalace hlavní jednotky vyžaduje 2 pozice v rámu, kdy druhá pozice zůstává k dispozici pro montáž dalšího volitelného modulu. Interkom nabízí rozšíření pro 3 až 30 modulů, kterými jsou například obyčejná tlačítka se štítky, dotykový displej, podsvícený infopanel, klávesnice, RFID čtečky na různých kmitočtech, Bluetooth modul, I/O modul a indukční smyčku. V těle interkomu se ukrývá řídicí jednotka, kterou lze vzdáleně programovat, a je tak možné nastavit obrovské množství kombinací a parametrů. Například umí povolit vstup jen v určité hodiny, monitorovat docházku, zavolat až na 12 kontaktních čísel najednou a propojovat načtené RFID čipy s fotografiemi z kamery.

„Díky rozšířené modularitě interkomu 2N® Helios IP Verso dnes dokážeme vyhovět všem požadavkům ze strany zákazníka. Umíme dodat řešení pro komerční budovy, stejně jako pro bytový komplex či zajistit celý přístupový systém pro veřejné budovy či školu. Možnost programovat vstupy jednotlivých modulů nám umožňuje například vyhlásit tichý poplach při nuceném vniknutí nežádoucí osoby do objektu, a udělat tak patřičné kroky dříve, než nastane nějaká kritická situace,“ říká Vít Kovařík ze společnosti 2N.

soubory:

fotografie: