Pět produktů Logitech získalo ocenění CES 2018 Innovation Honorees

Společnost Logitech dnes oznámila, že pět jejích produktů získalo ocenění CES 2018 Innovation Awards Honorees: Jaybird® RUN, Logitech® G POWERPLAY Wireless Charging System, Logitech® Circle 2, Logitech® CRAFT Advanced Keyboard with Creative Input Dial s Logitech® Flow.

“Design je základním prvkem při vytváření všech produktů Logitech a věnujeme hodně času tomu, abychom to dělali správně. Z tohotu důvodu nás neobyčejně těší, že si našich produktů všimla asociace Consumer Technology Association,” řekl Bracken Darrell, Logitech President a CEO. “Chceme vytvářet produkty, které vypadají skvěle, fungují výborně a překonávají očekávání. Je pro nás proto velkou poctou, že pět z našich produktů bylo za toho oceněno.

V tomto roce získaly produkty Logitech ocenění v těchto kategoriích:

Prestižní ocenění CES Innovation Awards uděluje asociace CEA, pořadatel veletrhu International CES, který je globálním místem setkání pro všechny z oblasti spotřební elektroniky. Veletrh již od roku 1976 upozorňuje na úspěchy v oblasti produktového designu a inženýrství.

Všechny oceněné produkty společnosti Logitech budou vystavěny na veletrhu CES 2018, který se uskuteční ve dnech 9.-12. ledna 2018 v Las Vegas. Produkty najdete na stánku Logitech #CP9, přímo před Las Vegas Convention Centre naproti Central Hall. Detailní seznam letošních ocenění CES 2018 Innovation Awards Honorees jsou k dispozici zde: CES.tech/Innovation.