HyperX představuje nové herní periferie

 

Praha, Česká republika – 13. září 2018 – HyperX®, herní divize Kingston® Technology Company, Inc., představuje nové herní periferie. Premiéru si odbyly na Gamescom 2018 a po úspěchu na poli PC periferií se nyní v HyperX rozhodli zaměřit na konzolový trh a herní periferie určené k hraní na konzolích. Jednou z největších novinek je představení prvních „pecek“, sluchátek do uší, připravených pro konzoli Nintendo Switch, a k hraní na mobilních telefonech. Spolu s těmito sluchátky také HyperX představil svůj první headset Cloud pro PS4, licencovaný Sony, a obnovenou sérii CloudX pro Xbox. Tím HyperX obsáhl kompletní škálu produktů pro konzole.

HyperX také předvedl nové produkty pro počítačové hráče. Nejzajímavější novinkou je bezpochyby druhá HyperX klávesnice s RGB podsvícením Alloy FPS a nedávno uvedená myš s RGB prvky Pulsefire FPS Pro. Oba produkty mají nastavitelné podsvícení i prvky přes originální software HyperX s názvem NGenuity. Na Gamescom 2018 se také představily nové frekvence pro HyperX Predator RGB DDR4, o kterých jsme informovali v předchozí tiskové zprávě. Podrobnosti k jednotlivým produktům níže:

HyperX Cloud Earbuds – sluchátka do uší

Sluchátka HyperX Cloud EarbudsTM jsou ideální pro hráče využívající konzoli Nintendo SwitchTM, kteří si svou hru rádi berou ven. Kabel s konektorem zahnutým v úhlu 90 stupňů je pogumovaný a nezamotává se. Díky tomu méně překáží. Přepravní pouzdro, které je součástí dodávky, je ideální pro snadné přenášení i bezpečné uložení. Sluchátka umožní snadnou komunikaci s týmem ve Fortnite a dalších hrách pro Switch, které podporují hovor během hry. Díky nim si hráči hru více užijí. Sluchátka Cloud Earbuds se dodávají s patentovanými silikonovými špičkami tří velikostí. Nabízejí pohodlí, které je typické pro produkty HyperX, a proto jsou skvělá pro dlouhé herní akce. Zesílené basy a křišťálově čisté vysoké, střední a hluboké tóny, kterými se sluchátka vyznačují, poskytnou intenzivní zvukový zážitek. Štíhlý a pohodlně umístěný mikrofon na kabelu má víceúčelové tlačítko, které umožňuje jednoduše odpovídat na volání a ovládat streamovaná média. Sluchátka HyperX Cloud Earbuds se opírají o dvouletou záruku a bezplatnou technickou podporu, díky čemuž je jejich nákup ideální volbou pro kteréhokoli hráče, který potřebuje své vybavení přenášet.

HyperX Cloud pro PS4

HyperX Cloud pro PlayStation®4 (PS4™) je prvním headsetem HyperX oficiálně licencovaným od Sony Interactive Entertainment LLC.  Nový headset je zaměřený speciálně pro hráče na konzoli PlayStation 4 s designem sladěným s modrou barvou PlayStation. Headset má ovládání hlasitosti a mikrofonu přímo na kabelu a komfortní konstrukci danou mnohaletou zkušeností z PC herního prostředí.

HyperX Cloud pro PS4 má 53 mm měniče s vysoce kvalitním zvukem, hliníkový rám pro maximální výdrž a odpojitelný mikrofon ke komunikaci při hraní, který se dá ale odpojit při poslechu hudby nebo používání například s mobilním telefonem. Kvůli maximálnímu komfortu při dlouhodobém hraní mají sluchátka paměťovou pěnu, pohodlnou opěrku na hlavu a nastavitelnou velikost.

HyperX CloudX

Headset HyperX CloudX™ testovala a schválila společnost Microsoft a hráčům využívajícím konzoli Xbox, kteří to s hraním myslí vážně, nabízí typické vlastnosti produktů HyperX, jako je pohodlí a odolnost, stejně jako úžasný zvuk. Headset CloudX má pohodlné ovládání zvuku na kabelu, díky němuž není třeba používat systémové nabídky, a veškeré ovládání je doslova na dosah ruky. Pevný hliníkový rám je navržen tak, aby byl odolný a dokázal dlouhodobě vydržet všechno to, co denní hraní představuje. Náušníky vyrobené ze 100 % paměťové pěny a polstrovaný náhlavní pás potažený koženkou zajišťují dokonalé pohodlí pro dlouhé víkendy a noci strávené hraním. Měniče velikosti 53 mm a vylepšená reprodukce basů zajišťují naprosto čistou reprodukci vysokých, středních i nízkých tónů, uzavřené náušníky dokonale utiší vnější svět, takže se hráč může zcela ponořit do hry. Mikrofon, který potlačuje šumy, je možné nastavit naprosto dle libosti, lze odpojit, a navíc eliminuje šumy z pozadí. Souprava CloudX je také kompatibilní s mobilními zařízeními.

 HyperX Pulsefire FPS Pro

Herní myš HyperX Pulsefire FPS Pro je postavená jako ergonomická, lehká a připravená na oba druhy držení myši (claw i palm). Má přednastavené DPI na hodnoty 800, 1600 a 3200, ale toto nastavení jde upravit v programu HyperX NGenuity. Rozsah DPI je od 100 do 16000 s nejmenším krokem po 50 DPI a lze jej uložit až do pěti různých profilů. Myš má po stranách protiskluzovou úpravu a s váhou pouhých 95 gramů je stavěná na rychlé pohyby. HyperX Pulsefire FPS Pro má stejně jako její předchůdce kvalitně opletený kabel a velké skluzné plochy na spodní straně.

HyperX Pulsefire FPS Pro má vestavenou paměť pro tři profily podsvícení RGB. Všechny změny si uživatel připraví v programu HyperX NGenuity a nahraje je přímo do myši. Pak už program potřebovat nebude a může myš připojit kdekoliv. Nastavitelné jsou samostatné zóny pro kolečko myši a HyperX logo. Myš také v paměti podporuje makra.

HyperX Alloy FPS RGB

HyperX Alloy FPS RGB je nová špičková klávesnice, která skvěle vypadá a brzy se představí i na našem trhu. Exkluzivní diody LED na klávesách podtrhují jas RGB podsvícení, které je možné snadno si upravit pomocí softwaru HyperX NGenuity tak, že může dosáhnout skutečně jedinečných efektů.

Klávesnice Alloy FPS RGB je kompaktní, proto se hodí všude tam, kde je málo místa, protože ponechá dost prostoru k používání myši. Disponuje též pohodlným dobíjecím USB portem a oplétaným odpojitelným kabelem, který odolává opotřebení a umožňuje snadné přenášení. Pevný ocelový rám zajišťuje stabilitu a nehybnost klávesnice, i když hráči zběsile buší do kláves, aby doplnili munici, obrali zneškodněné nepřátele nebo rychle přezbrojili.

Mechanické spínače Silver Speed vydrží 70 milionů stisknutí a jdou mimořádně lehce. Jsou ideální pro hráče, kteří hledají, jak ušetřit každý zlomek sekundy, aby získali výhodu oproti svým rivalům. Klávesnice má vlastní vestavěnou paměť na 3 režimy, ve kterých lze nastavit RGB podsvícení, efekty, nastavení herního režimu a makra. Klávesnice Alloy FPS RGB má 100% anti-ghosting a N-key rollover.

 HyperX Predator DDR4 RGB

Predator DDR4 RGB je nyní dostupný v rychlostech do 4000MHz a HyperX Predator DDR4 až do velikosti 128 GB a frekvencích do 4133MHz. Paměti HyperX jsou navržené pro hráče, nadšence a extrémně výkonné počítače.

Nové paměti Predator DDR4 RGB a Predator DDR4 jsou navržené pro použití v sestavách s nejnovějšími procesory společností Intel a AMD. Oba produkty mají připravené Intel XMP profily optimalizované pro lepší výkon. HyperX Predator DDR4 RGB je samozřejmě vybaven LED světelným páskem s plynulým přechodem RGB efektů. Paměti jsou kompatibilní se softwarem pro ovládání podsvícení od většiny výrobců, včetně ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a Asrock Polycom RGB. Další informace ohledně kompatibility programu na ovládání podsvícení a základních deskách naleznete na webových stránkách jednotlivých výrobců základních desek.

 HyperX Wrist Rest

HyperX Wrist Rest představuje pohodlnou opěrku zápěstí pro hráče, kteří používají klávesnice plné velikosti. Zespodu je opatřena neklouzavou přírodní pryží, která zajišťuje stabilitu, když prsty poletují po klávesách. Opěrka HyperX Wrist Rest je navržena tak, aby měla dlouhou životnost. V místech šití má švy odolné proti roztřepení a je konstruována s cílem dosáhnout maximální kvality, aby poskytovala dlouhodobé pohodlí i tomu, kdo hraje jednu hru za druhou.

 Fury S Speed Addition mouse pad

HyperX Fury S Speed edice nabízí rozdílný povrch od klasické podložky Fury S. Podložka snižuje tření a je dělaná pro rychlé akce myší, například v progamingu. Podložka bude dostupná v následujících velikostech:

290 mm x 240 mm (SM)

360 mm x 300 mm (M)

450 mm x 400 mm (L)

900 mm x 420 mm (XL)

 

O divizi HyperX

HyperX je herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, vytvořená s cílem poskytovat hráčům, konstruktérům PC a uživatelům náročným na výkon komponenty na nejvyšší úrovni. Již 15 let je základním posláním divize HyperX vyvíjet herní produkty pro hráče – vysokorychlostní paměťové moduly, SSD disky, headsety, klávesnice, myši, USB flash disky a podložky pod myši – pro komunitu hráčů a další nadšence. Značka HyperX již získala celou řadu ocenění a vytesala své jméno na vrcholu žebříčků díky tomu, že konzistentně dodává produkty, které poskytují špičkový komfort, estetiku, výkon a spolehlivost. Zařízení HyperX je volbou profesionálních hráčů, technologických nadšenců a těch, kdo své počítače rádi přetaktovávají, a to na celém světě, protože splňuje nejpřísnější nároky na produkty a vyrábí je z nejlepších komponent v dané třídě. Společnost HyperX již dodala více než 5 miliony headsetů po celém světě.

Připojte se k globální #HyperXFamily na facebooku facebook.com/hyperxcommunity a uvidíte, jak mohou produkty HyperX produkty zlepšit váš herní zážitek u konzole i PC a mohou zlepšit výkon vašeho počítače. Více informací naleznete také na stránce hyperxgaming.com. Nezáleží na tom, jak zkušený hráč jste, jaká je vaše úroveň nebo jaké hry hrajete, podporujeme všechny hráče kdekoliv na světě s hlavní myšlenkou — Všichni jsme hráči.

Webová stránka: http://www.hyperxgaming.com/

Twitter: https://twitter.com/HyperX

Facebook: https://www.facebook.com/hyperxcommunity

 

fotografie: