Novinka D-Link pro Powerline: Gigabit z elektrické zásuvky

Společnost D-Link, přední dodavatel řešení pro počítačové sítě, automatizované domácnosti a kamerový dohled, zařadil do svého portfolia produktů sadu PowerLine AV2 2000 Gigabit Starter Kit (DHP-701AV). Tento krok otevírá nové možnosti pro vytváření komplexních počítačových sítí v moderních domácnostech.

Nová sada obsahuje dva adaptéry PowerLine, které dokážou změnit každou elektrickou zásuvku ve vašem domě na přípojku počítačové sítě. Můžete se tak připojit k síti z libovolné místnosti přes domovní elektrický rozvod. To znamená, že při budování domácí sítě se už nemusíte obtěžovat s pokládáním dlouhých síťových kabelů. Díky technologii MIMO lze dosáhnout rychlosti přenosu až 1900 Mb/s, což dělá z tohoto produktu ideální volbu pro aplikace náročné na šířku přenosového pásma, jako jsou streamování 4K videa, VoIP telefonní hovory, on-line hraní nebo stahování velkých souborů. DHP-701AV je velmi praktické řešení pro připojení zařízení k domácí síti – včetně těch, která se nacházejí v nejvzdálenějších koutech vašeho domu.

Detaily o nové sadě produktů se dozvíte v přiložené tiskové zprávě. D-Link DHP-701AV_cz DHP-700AV_C1_Image H(Front_GB_EU) DHP-700AV_C1_Image H(Side_Left_GB_EU) DHP-700AV_C1_Image L(Back_EU) DHP-700AV_C1_Image L(Down_EU) DHP-700AV_C1_Image L(Front_EU) DHP-700AV_C1_Image L(Right_Side) DHP-700AV_C1_Image L(Side_EU) DHP-700AV_C1_Image L(Side_Left_EU)