Logitech získává devět ocenění Red Dot 2017 za produktový design

Dnes společnost Logitech oznámila, že získala devět ocenění Red Dot 2017 za design produktů. Je to již pátým rokem po sobě, co porota Red Dot ocenila Logitech za vynikající práci v oblasti produktového designu. Letošní celkový počet ocenění Logitech vyrovnává loňský rekord, a navíc jej doplňuje prestižní cena Red Dot “Best of the Best” za produktový design v kategorii Počítačové a informační technologie. Toto ocenění, které se uděluje nejlepšímu produktu v každé kategorii za průkopnický design, získala multifunkční klávesnice Logitech K780 Multi-Device Wireless.

Oceněnými produkty v roce 2017 jsou:

“Přijali jsme integrovaný přístup k designu a získaná ocenění Red Dot zhodnocují naše poslání se stát světovou kapacitou v oblasti designu,” řekl Alastair Curtis, Logitech Chief Design Officer. ”Naše posedlost spotřebitelem se propracovala do srdce Logitech.”

Soutěž Red Dot Awards byla založena v roce 1954 a každý rok svými cenami vyzdvihne ty nejlepší produkty z celého světa. Vybranou skupinu oceněných produktů z tisíců přihlášených v každém roce vybírá mezinárodní porota, která vyhledává produkty, jež významně vyčnívají díky svému výjimečnému designu.