Logitech – Tipy na vánoční dárky pro každého (CZ)

Vánoce se nezadržitelně blíží. Ani se nenadějete a bude zde štědrovečerní večeře a s ní i rozdávání dárků nejbližším pod rozsvíceným vánočním stromečkem. Pokud ještě nemáte vybrán žádný dárek, nechte se inspirovat některým z našich vánočních tipů.

Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, koho byste jimi mohli obdarovat.

Dárek pro ženu:

I moderní ženu potěší jako dárek nějaký technický „gadget“, avšak ženy při technice očekávají o něco víc. Technika v rukou ženy se totiž stává stylovým módním doplňkem a ten tedy nesmí být nudný …

 


Užijte si chvíle ticha s myší Logitech M220 Silent
Logitech M220 RedAť už pracujete ve společné kanceláři nebo z domova, občas má pro nás ticho cenu zlata a právě proto přibyly do portfolia Logitech tiché myši M220 Silent. S myškou M220 Silent můžete pracovat potichu bez kompromisů. Poskytuje vám stejné pocity při klikání jako tradiční myši, ale její hlučnost je o více než 90 procent nižší. Nové myši jsou zároveň ultra přesné a schopné pracovat prakticky na jakémkoliv povrchu. Díky miniaturnímu „nano“ přijímači mají bezdrátové připojení s dosahem až 10 metrů (33 stop). Můžete ho jednoduše zasunout do USB portu a zapomenout na něj (tzv. „Plug-and-forget“). Navíc myši získaly osvědčení Quiet Mark od Noise abatement Society (Společnost pro potírání hluku). Design je vhodný pro praváky i leváky a baterie vydrží bez výměny až 18 měsíců. Myš je určena pro snadné přenášení v kabelce kamkoli se již vyberete.

Cena: 689 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-sve-prvni-tiche-mysi/


Nejvyspělejší mobilní myš Logitech MX Anywhere 2
Logitech MX Anywhere 2 (9)
Nejvyspělejší mobilní myš je navržena tak, aby vám pomohla s prací, kdekoli budete právě potřebovat. Má dvojí možnost bezdrátového připojení – přes přibalený miniaturní přijímač Pico Unifying nebo prostřednictvím technologie Bluetooth Smart. Navíc můžete myš MX Anywhere 2 spárovat až se třemi zařízeními současně a přepínat mezi zařízeními pouhým stisknutím tlačítka Easy-Switch. Podobně jako u Logitech MX Master je možné i mobilní myš MX Anywhere 2 přizpůsobit osobním potřebám díky softwaru Logitech Options. Dobíjecí baterie vydrží pracovat až dva měsíce při plném nabití, ale stačí jediná minuta dobíjení přes USB kabel, abyste ji mohli používat další dvě hodiny. Je to prostě v současnosti nejvšestrannější mobilní myš na trhu.

Cena: 2 199 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-svou-nejvyspelejsi-mobilni-mys/


Ultralehká cestovní klávesnice

Logitech Keys-To-Go BLU - 02Lidé svůj tablet nebo smartphone používají úplně všude, ale dotyková obrazovka rozhodně není vhodná volba pro pohodlné psaní. Samostatná ultra přenosná klávesnice Logitech Keys-To-Go je štíhlá, lehká a odolná, takže je dokonalým partnerem pro psaní na cestách. Je pouze 6 mm silná a váží 180 gramů, takže se vám snadno vejde do kabelky, kufříku nebo kapsy saka, aniž by zabírala cenné místo. Klávesy jsou potaženy tkaninou FabricSkin, která odpuzuje vodu a pomáhá klávesnici chránit před politím a nečistotami. Tekutinu snadno setřete a při plném nabití vydrží baterie až tři měsíce provozu. Klávesnice existuje ve verzích pro Apple nebo Android / Windows. K dispozici je v několika barevných provedeních.

Cena: 1 929 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/nejprenosnejsi-klavesnice-navrzena-pro-tablety/


Pohodlné psaní na všech zařízeních
Logitech K380 Keyboard BTY3 Blue
Bezdrátová Bluetooth klávesnice K380 vám nabízí komfort při práci na stolním počítači, na notebooku, smartphonu a samozřejmě i tabletu. Můžete se vyjádřit prostřednictvím jakékoli digitální platformy a prakticky kdekoli – klávesnici lze spárovat až se třemi zařízeními a mezi nimi je možné okamžitě přepínat pomocí tlačítek Easy-Switch. Klávesnice sama automaticky rozpozná, jaké zařízení je právě připojeno a jaký používá operační systém, a automaticky přemapovat rozložení kláves s ohledem na podporované funkce a klávesové zkratky. Budete tak moci vždy s plným pohodlím psát tak, jak jste zvyklí. Klávesnice vydrží se dvěma přiloženými bateriemi velikosti AAA fungovat až dva roky a k dispozici je v šedém nebo modrém provedení.

Cena: 1 249 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/nova-multi-device-bluetooth-klavesnice-mys/

Stojánek pro iPad Pro Logi Base

logitech_base-enviro-kitchen (1)Stojánek Logi BASE je prvním zařízením, které umí dobíjet iPad Pro přes Smart Connector. Nabíjení nebylo nikdy tak příjemné. Magnety navedou iPad Pro přesně na správnou pozici vůči Smart Connectoru a je to. Můžete začít používat svůj iPad Pro zcela novým způsobem. Dejte si například stojánek Logi BASE na kuchyňskou desku, abyste na něj dobře viděli, když budete vařit podle receptů nebo používat kuchařské aplikace. Nebo můžete zavolat na Siri, aby vám pomohla nastavit časovač, přepočítat šálky na gramy nebo něco přidat do nákupního seznamu. A v kanceláři má z iPadu Pro se stojanem Logi BASE dokonalou druhou obrazovku, která vám pomůže dosáhnout nové úrovně kreativity a produktivity. Dobíjecí stojánek Logi BASE k vašemu iPadu Pro prostě patří.

Cena: 2 769 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logi-base-nejsnadnejsi-zpusob-jak-dobijet-pouzivat-vas-ipad-pro/


Krásná ochrana pro váš iPad

Logitech_AnyAngel_31Je fascinující sledovat způsoby, jakými lidé používají svůj tablet. iPady se dnes využívají prakticky všude – včetně kuchyně nebo v posteli, kde lidé často dívají filmy. Pouzdro Logitech AnyAngle se od jiných odlišuje jedinečnou konstrukcí stojánku se skrytým pantem, který iPad podepře v jakémkoli úhlu v rozmezí 50 stupňů. Nastavený úhel rozevření stojánku se uchovává i při přemístění iPadu na jiné místo. Pouzdro má pogumovaný rámeček, který pomáhá chránit iPad při náhodném nárazu a upuštění. K dispozici je v celé řadě barevných kombinací. Ať už dáváte přednost sofistikované klasické černé, nebo chcete zdůraznit svou osobnost pomocí fialovorůžového nebo modrozeleného odstínu, můžete vždy najít provedení odpovídající vašemu jedinečnému stylu.

Cena: 1 390 Kč/ 1 859 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/nove-pouzdro-se-stojankem-anyangle/

Dáreček pro děti (teenagera):

Menší děti budou Ježíškovi vděčné za jakoukoliv hračku, jenže ty větší mají jiné priority. Teenageři se už přece „nehrají“. Vlastně hrají, ale ne s dětskými hračkami, ale s počítači. Počítačové hraní je dnes vnímáno jako elektronický sport, protože pomáhá zlepšovat reflexy, jemnou motoriku a strategické myšlení. Hraní počítačových her na vrcholové úrovni však, podobně jako sport, vyžaduje ty správné nástroje. Kvalitní herní periferie vám totiž mohou ve hře doslova „zachránit život“. Dávají vám také jistou výhodu proti soupeřům.

Nová série Logitech G těží z vědeckého přístupu a patří k tomu nejlepšímu na trhu. Produkty jsou vyvíjeny a také testovány těmi nejlepšími hráči eSports, takže i základní modely značně vynikají nad běžnou konkurencí v kvalitě, výkonu a také životnosti. Používají se také na hráčských turnajích, kde živé přenosy sledují statisíce diváků na celém světě.

Mezi aktuální novinky série Logitech G patří také:

Hráčská klávesnice Logitech G910

image004Hlavními vlastnostmi klávesnice G910 (Orion Spark a Orion Spectrum) jsou mechanické spínače Romer-G vyvinuté exkluzivně společností Logitech, které nabízejí o 25 procent rychleji sepnutí než jakékoli jiné mechanické spínače, dále je to zvýšená odolnost a inteligentní podsvícení. Vzhledem k jejich zvýšené odolnosti až 70 milionů úderů, což je o 40 % delší životnost než u jiných herních klávesnic na trhu, vydrží tato klávesnice i následky velmi intenzivního hraní. Barvu podsvícení každé jednotlivé klávesy lze individuálně přizpůsobit – vybírat lze z palety barev s 16,8 milionem barevných odstínů. Využít lze i mobilní aplikaci Arx Control, vyvinutou divizí Logitech G, která spolupracuje se softwarem LGS a umožňuje přenášet širokou škálu informací na vaše zařízení. Mohou obsahovat cokoliv – od interních herních informací, přes důležité statistiky výkonu PC, až po ovládání médií.

Cena: 5 199 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-vyvinul-nejvyspelejsi-mechanickou-herni-klavesnici-na-svete/


Závodní volanty Logitech G29 Driving Force / G920 Driving Force

G29-G920_Gallery02Od chvíle, kdy byly představeny herní konzole PlayStation 4 a XBOX One, pro ně chtěli fanoušci kvalitní volant a právě takový teď můžete najít v portfoliu Logitech. Oba byly vyrobeny na precizní jízdu, mají dlouhou spolehlivost. a je pro ně charakteristická mohutná zpětná vazba se dvěma motory, převodovka se šroubovitým mechanismem potlačujícím vůli řazení, ruční obšívání a kůží obalený potah volantu a pedály plynu, brzdy a spojky vyrobené z nerezové oceli. Volant je navíc kompatibilní s doplňkem Driving Force Shifter, což je šestistupňová manuální řadicí páka se zpátečkou po zatlačení, kterou je možné koupit samostatně. No řekněte sami, nesní právě o takovém doplňku pro svůj počítač, nebo konzoli každý závodník?

Cena: 11 049 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/dva-modely-zavodnich-volantu-pro-playstation-4-xbox-one/


Hráčská myš Logitech G Pro Gaming Mouse

Logitech G Pro Gaming Mouse 1 (1)Tato nová herní myš je vytvořena pro profesionální hráče eSports. Navrhli si ji sami hráči přesně tak, jak potřebují, aby mohli vyhrávat. Je osazena nejpřesnějším optickým snímačem pohybu PMW3366, který poskytuje preciznost na úrovni, kterou uznává většina herních nadšenců i profesionálů. Díky nulovému vyhlazování, filtrování a akceleraci v celé šíři rozlišení DPI (200-12.000 DPI) poskytuje výjimečnou přesnost sledování pohybu a konzistentní odezvu při jakékoli rychlosti. Myš má systém odpružení tlačítek s kovovou pružinou, vestavěnou paměť, aby na turnajových počítačích nebyly problémy s ovladači, a velmi jednoduchý, ale vysoce komfortní, solidní a odlehčený design. Myš Logitech G Pro staví na odkazu a celosvětové oblibě myši Logitech G100s určené pro profesionální hráče eSports na nejvyšší úrovni a kombinuje ji s neuvěřitelnou rychlostí, přesností a odezvou dalšího populárního modelu G303.

Cena: 2 199 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novou-herni-mys-navrzenou-pro-profesionalni-hrace-esports/


Bezdrátová hráčská sluchátka Logitech G933 Artemis Spectrum Snow (Limited Edition)
G933 ALL AROUND AUDIOKvalitní prostorový zvuk dotvoří dokonalou atmosféru nejen při filmech, ale i při počítačové hře. Rodiče však většinou nemají pochopení pro hlasitý zvuk, takže vhodným dárkem pro teenagery bude jistě herní headset s prostorovým zvukem a RGB podsvícením Logitech G933, který je možné použít s PC nebo herní konzolí. Díky prostorovému zvuku Dolby 7.1 a DTS Headphone: X uslyšíte až sedm oddělených kanálů zvukových dat, plus basový efektový kanál. Vybaven je snímatelnými náušníky z vysoce odolné tkaniny, které se dají vyprat a při dlouhé herní seanci vám nabídnou měkké a pohodlné usazení. Pokud budete chtít, aby vás ostatní dobře slyšeli, můžete mikrofon s funkcí rušení okolního hluku nastavit tak, že bude slyšet pouze váš hlas. Pokud mikrofon právě nepoužíváte, je možné jej jednoduše sklopit a otočit stranou, takže vám nebude překážet. Zkrátka sen každého náročného hráče. Nyní dostupný nejen v černé, ale i limitované bílé.

Cena: 6 499 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
 http://www.pressoffice.cz/dva-nove-7-1-herni-headsety-s-podsvicenim/


Nejvyspělejší bezdrátová hráčská myš Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G900 - 003Tato herní myš s parametry, jaké vyžaduje hraní na profesionální úrovni, se může pochlubit nejlepší bezdrátovou technologií v daném oboru vyspělým optickým herním snímačem pohybu, flexibilním designem, který je vhodný pro praváky i pro leváky, nastavitelným podsvícením, konstrukcí mechanických tlačítek se závěsem a odlehčeným provedením pro maximální výkon a pohodlí i při dlouhých herních soubojích. U myši Logitech G900 Chaos Spectrum je zajištěno bezdrátové spojení bez jakéhokoliv zpoždění a má dlouhou výdrž baterie, na kterou se mohou spolehnout i profesionální hráči z oblasti eSports. Všechny konstrukční prvky byly analyzovány a upraveny tak, aby se odstranil každý nadbytečný zlomek gramu, od lisování tenkých stěn po duté a „paprskové“ rolovací kolečko umožňující hyper rychlý pohyb. Výsledkem je bezkonkurenční bezdrátová herní myš, kterou mnozí recenzenti označují jako nejlepší herní myš na světě.

Cena: 4 959 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novou-herni-mys-navrzenou-pro-profesionalni-hrace-esports/


Herní myš Logitech G403 Prodigy

G403_BlogNové myši z řady Prodigy poskytují pohodlí i při dlouhém hraní díky odlehčenému ergonomickému designu. Pogumované úchopy na levé i pravé straně vám zajistí lepší kontrolu a pomocí přiloženého 10 g závaží si můžete snadno upravit hmotnost myši podle svých preferencí. Jsou až osmkrát rychleji než standardní myši, což znamená, že když s myší pohnete nebo kliknete na její tlačítka, odezva na obrazovce je prakticky okamžitá. Tyto myši jsou vybaveny nejvyspělejším herním optickým snímačem pohybu na světě PMW3366, který preferují nejlepší světoví hráči eSports. Myš G403 Prodigy je k dispozici v kabelové i bezdrátové verzi, která je osazena stejnou energeticky úspornou a vysoce výkonnou bezdrátovou technologií jako oceňovaný model Logitech G900 Chaos Spectrum. Bezdrátové připojení v pásmu 2,4 GHz je maximálně optimalizované, takže přenos informace o pohybu trvá jen 1 ms, což garantuje neuvěřitelně rychlou odezvu bez zpoždění, s jakou se konkurenční řešení nemohou měřit – včetně myší připojených kabelem.

Cena: 1 949 Kč (kabelová)  / 3 299 Kč (bezdrátová)

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novou-radu-prodigy/


Hráčská klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB
G213_Blog
Navržena je pro hráče všech úrovní a vyznačuje se štíhlou konstrukcí, která je odolná proti polití tekutinami, je pohodlná a hodně toho vydrží. Má integrovanou opěrku pro zápěstí a nastavitelné nožičky, abyste si mohli zvolit pro vás ideální polohu i na dlouhé herní souboje. Klávesnice G213 Prodigy přináší to nejlepší pokud jde o hmatovou odezvu a výkon, čemuž napomáhají i tlačítka určené přímo pro hráče. Každá její klávesa je vyladěna tak, aby poskytovala ultra rychlou a zřetelnou odezvu, která je až čtyřikrát rychlejší než u standardních klávesnic. Navíc její konstrukce umožňuje „vnímat“ stisknutí více kláves současně (má tzv. „Anti-ghosting gaming matrix“) a je vyladěna pro optimální herní výkon. Klávesnice má pět zón s RGB podsvícením, které si můžete upravit podle sebe. Barvy si můžete zvolit například tak, aby ladily s vaší herní sestavou, nastavit jejich pro jednotlivé hry nebo jen podle toho, jak se vám líbí. Světelné efekty můžete synchronizovat s jinými zařízeními Logitech G pomocí obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS).

Cena: 2 199 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novou-radu-prodigy/


Hráčská sluchátka Logitech G231 Prodigy
G231_Blog
Díky neodymiovému driveru s průměrem 40 mm poskytuje headset G231 Prodigy vysoce kvalitní stereo zvuk, který vás při hraní na PC nebo konzole pohltí od začátku až do konce. Náušníky jsou potaženy pečlivě vybranou tkaninou, vhodnou pro sportovní hraní, která garantuje pohodlný a měkký kontakt s hlavou i při několika hodinách používání. Dají se snadno sejmout a vyprat, aby byl váš headset stále ve skvělém stavu. Směrový mikrofon s křišťálově čistým zvukem na ramínku je možné umístit tak, aby snímal pouze váš hlas a když ho zrovna nebudete potřebovat, můžete mikrofon sklopit dozadu ke sluchátkům. Prvky pro ovládání zvuku, tedy hlasitost a vypnutí mikrofonu, jsou umístěny na kabelu a máte je tak vždy snadno na dosah ruky.

Cena: 1 659 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novou-radu-prodigy/


Podrobnější informace o hráčských produktech Logitech můžete získat i na adrese gaming.logitech.com nebo na facebook stránke Logitech CZ/SK.


 

Dárek pro celou rodinu:

Jsou jisté „gadgety“, které může využívat najednou celá rodina a je proto pěkným zvykem kupovat si i tzv. „Společné rodinné“ dárky. Naším tipem na společné vánoční dárky proto jsou například :.

Obýváková klávesnice K400 Plus

Logitech_K400_Plus (8)Vhodným rodinným dárkem může být i klávesnice – jedna klávesnice pro celou rodinu, ale ne jen tak ledajaká! Logitech K400 Plus je určena pro použití v obývacích pokojích, kde poskytuje nejjednodušší a nejpřirozenější způsob navigace obsahu vašeho počítače zobrazovaném v televizoru. Díky spolehlivému bezdrátovému dosahu až 10 metrů, rozložení kláves, které předpokládá využití pro ovládání multimédií a integrovanému touchpadu je neuvěřitelně snadné streamovat filmy, televizní pořady, hudbu a jinou zábavu z počítačů z pohodlí vaší pohovky. Klávesnici můžete využít jako bezdrátový ovladač při prohlížení webových stránek, vyřizování e-mailů a aplikací přímo v televizoru. Na výběr je v černé nebo bílé.

Cena: 1 239 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-k400-plus-klavesnice-pro-obyvaci-pokoje-zjednodusuje-propojeni-vaseho-pc-s-televizorem/  


Rodina bezdrátových reproduktorů Ultimate Ears
uefamily
Hudbu do každého počasí vám přinášejí reproduktory značky Ultimate Ears. Tyto bluetooth repráčky ne velké, ale přesto v sobě ukrývají překvapivě bohatý zvuk. A nejen to! Jsou postaveny tak, aby snesly i to nejhorší zacházení. Můžete je hodit do vody, mohou vám spadnout na zem, nebo je můžete postavit do mokrého sněhu a vždy vám přinesou ten nejlepší zvuk. V aktuální nabídce jsou tři základní modely, každý v několika barevných provedeních: UE ROLL2, UE BOOM a UE MEGABOOM. Při plném nabití dokážou hrát i celý den a když se setkají dva, dají se spárovat až na vzdálenost desítek metrů. Můžete si tak udělat kdykoliv a kdekoliv vlastní párty s rodinou, či přáteli. U nás je zakoupíte exkluzivně v Alza.cz.

Cena: 2 899 Kč (UE ROLL), 4 299 Kč (UE BOOM2) a 6 299 Kč (UE MEGABOOM)

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/kral-bezdratovych-reproduktoru/


Dárek pro muže:

Moderní muži mají moc rádi různé technické „vychytávky“ a proto při hledání toho pravého vánočního darck rozhodně nic nezkazíte některé z následujících „gadgetů“:

Ručně tvarová bezdrátová myš

Logitech MX Master - 30Ručně tvarovaná myš MX Master je nejvyspělejší bezdrátovou myší. Je vybavena unikátním rolovacím kolečkem, které se umí přizpůsobit rychlosti, jakou chcete procházet obsahem – dokáže automaticky přejít z krokování až na hyper rychlé rolování. Myš má i unikátní druhé kolečko pro rolování pomocí palce, které umožňuje posouvat obraz ze strany na stranu nebo plnit jiné funkce na základě nastavení uživatelem. Můžete ji spárovat buď pomocí rozhraní Bluetooth Smart, nebo prostřednictvím přijímače Logitech Unifying až se třemi zařízeními a následně mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka. Tvar a provedení MX Master zajišťují nejvyšší komfort a přesnost ovládání. Díky senzoru Darkfield Laser Sensor bez problémů snímá pohyb na jakémkoli povrchu, včetně průhledného skla.

Cena: 2 749 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-nejvyspelejsi-bezdratova-mys/


Klávesnice pro všechna zařízení Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard

Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard_2.jpgPrvní plně vybavená bezdrátová počítačová klávesnice s numerickou částí pro různá zařízení, která zároveň funguje i na ovládání smartphonů a tabletů. Díky Easy-Switch technologii můžete snadno přepínat mezi třemi současně připojenými zařízeními a klávesnice K780 se automaticky přizpůsobí zařízení, které právě používáte, takže ať už máte počítač s Windows nebo iPhone, rozložení kláves je přirozené a dokonce můžete používat své oblíbené klávesové zkratky. Vybavena je bezdrátovou USB technologií Logitech Unifying a zároveň i Bluetooth Smart, takže si můžete sami vybrat nejvhodnější způsob připojení vašeho počítače, telefonu nebo tabletu.

Cena: 2 769 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-k780-multi-device-jedna-klavesnice-pro-jakekoli-zarizeni/


Užívejte si chvíle s ticha s myší Logitech M330 Silent Plus
Silent_M330_blogBudí vás manžel v noci při práci na počítači klikáním myší? Pořiďte mu na Vánoce tichou myšku Logitech M330 Silent Plus. Konstruktéři zkoumali různé zdroje hluku, které počítačové myši vydávají a našli způsob, jak snížit úroveň decibelů bez omezení jejich kvality či pocitů při klikání, jaké mají tradiční myši. Podařilo se jim snížit hlučnost o více než 90 procent. Díky technologii Logitech Advanced Optical Tracking je myš M330 zároveň ultra přesná a schopná pracovat prakticky na jakémkoliv povrchu. Navíc získala osvědčení Quiet Mark od Noise abatement Society (Společnost pro potírání hluku). Tichá myš M330 Silent Plus nabízí výdrž baterie až 24 měsíců a má konturované úchopy z měkké gumy, které perfektně padnou pro pravou ruku.

Cena: 1 109 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-sve-prvni-tiche-mysi/


Bezdrátová myš pro všechna zařízení Logitech M720 Triathlon Multi-device

Logitech-M720-Triathlon-01Asi 85 procent lidí už při své práci nepoužívá jen jednu platformu. Myš M720 Triathlon reaguje na stále rostoucí trend používání více zařízení a pomáhá jejich uživatelům zvýšit produktivitu. Díky technologii Easy-Switch lze k myši připojit až tři zařízení a hladce mezi nimi přepínat stiskem jediného tlačítka. Tato myš má pro bezdrátové připojení dvě technologie, takže se může připojit pomocí přibaleného USB přijímači Logitech Unifying nebo pomocí bezdrátové technologie Bluetooth Smart. Hyper rychlé rolovací kolečko vám umožní bleskově proletět i dlouhé dokumenty a odolná konstrukce tlačítek vydrží až 10 milionů kliknutí. Myš M720 Triathlon má vylepšenou spotřebu energie a dokáže fungovat až dva roky s jedinou baterií velikosti AA.

Cena: 1 949 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-novou-mys-m720-triathlon-pro-vice-zarizeni/


Obal s klávesnicí pro iPad Pro
logitech_create_kb_case11
Tento ochranný kryt s klávesnicí vám pomůže rozvinout plný potenciál iPadu Pro. Pracuje exkluzivně ve spojení s rozhraním Smart Connector, takže se automaticky zapne a spáruje s vaším iPadem Pro, jakmile ho uvedete do polohy pro psaní – není nutné žádné párování přes rozhraní Bluetooth. A protože klávesnice Logitech CREATE je napájena přímo z iPadu Pro, už nikdy nemusíte myslet na její dobíjení. Intuitivní rozložení kláves s plnou velikostí vám umožní psát velmi snadno a pomůže vám plně využít přednosti širokých možností ovládání, které nabízí iPad Pro společně s funkcemi operačního systému Apple iOS. Kryt poskytuje ochranu v tenkém a lehkém provedení. Vysoce kvalitní pevná tkanina pomůže odolávat nejen náhodným nárazům, či poškrábání, ale i polití.

Cena: 3 399 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/logi-create-prvni-prislusenstvi-specialne-navrzene-se-spolecnosti-apple-pro-ipad-pro/ 


Reproduktory Logitech Z333 Multimedia Speaker
Logitech_Z333 (3)
Nechte se unášet čistým a silným přednesem reproduktorů Z333. Díky dvěma měničům s plným rozsahem a výkonem neuvěřitelných 80 W, si budete moci vychutnávat svou oblíbenou hudbu vždy a všude bez kompromisů. O bohaté a intenzivní basy se postará subwoofer s reproduktorem o průměru 5 palců. Díky ovladači, který je na samostatném kabelu, si můžete zvolit nejen úroveň výstupní hlasitosti, nebo za pomoci na něm umístěného 3,5 mm konektoru zapojit sluchátka pro ničím nerušený poslech, ale také je možné jeho prostřednictvím snadno ovládat i napájení systému. Logitech Z333 nejsou jen obyčejné reproduktory pro váš počítač. Kromě možnosti připojení například k tabletu, zda telefonu, poskytují i možnost připojení například k televizoru prostřednictvím. Rovněž nebude problém ani s připojením oblíbené herní konzole PlayStation 3, či Xbox 360.

Cena: 1 659 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese:
http://www.pressoffice.cz/mohutny-zvuk-ktery-vas-roztanci/