LOGITECH PEBBLE WIRELESS MOUSE M350

Přeměňte libovolný prostor na minimalistický, moderní a tichý s Logitech Pebble M350 – přenosnou myší, která zapadne do vašeho spořádaného životního stylu a půjde s vámi kamkoli, kam vás život zanese. Ladný organický tvar se vejde do vaší kapsy či batohu a navíc skvěle padne do ruky. Díky tichému klikání a rolování vám umožní efektivně pracovat, aniž byste rušili osoby okolo vás.

Pracujte doma, v kavárně nebo knihovně, aniž byste rušili osoby okolo vás. Odezva na kliknutí bude stále stejně příjemná, avšak přibližně o 90 % tišší. Dokonce i široké pogumované rolovací kolečko se otáčí potichu.

Připojte se k vašemu počítači, notebooku nebo tabletu prostřednictvím Bluetooth® nebo pomocí miniaturního přijímače USB – uloženého pod magnetickým krytem myši – a již nikdy si nebudete muset dělat starosti s otravnými výpadky nebo zpožděním na vzdálenost až 10 m.

Myš Logitech Pebble M350 byla navržena jako ultraštíhlá, i přesto vám však přirozeně padne do dlaně. Jemně zaoblené boky jsou natolik pohodlné, že už ji nikdy nebudete chtít pustit z ruky.

SPRÁVNÁ BARVA PRO VÁS

Zvolte si myš Logitech Pebble M350 v odstínu světle šedé, grafitové, eukalyptové, zelené, modré či růžové barvy, aby ideálně zapadla mezi zbytek vašeho příslušenství.

Myš Logitech Pebble M350 umožňuje rychlé a přesné snímání, ať už ji používáte na stole ve své oblíbené kavárně nebo přímo na prostěradle postele.

Životnost baterie 18 měsíců zajistí, že se o nedostatek energie vůbec nemusíte strachovat. Když zrovna nepracujete, myš Logitech Pebble M350 se automaticky přepne do úsporného režimu.

 

fotografie: