Nová pohodlná souprava myši a klávesnice Logitech MK850 zvýší vaši produktivitu

Společnost Logitech představila soupravu bezdrátové klávesnice a myši s celým názvem Logitech® MK850 Performance Wireless Keyboard and Mouse Combo, přičemž klávesnice má polstrovanou opěrku pro zápěstí a pečlivě tvarované klávesy pro zajištění pohodlí během celého dne. Klávesnice i myš spolupracují s novým softwarem Logitech DuoLink, jenž umožňuje nastavovat funkce a navigaci podle individuálních potřeb uživatele.

„Pokud opravdu potřebujete zvládnout všechno potřebné, je komfort na vašem pracovním stole klíčový,“ řekl Art O Gnimh, globální ředitel divize klávesnic ve společnosti Logitech. „Ať již pracujete v oblasti výzkumu, kreativních záležitostí nebo komunikací, potřebujete pohodlí, abyste byli produktivní celý den a mohli tak využít svůj potenciál naplno. Souprava bezdrátové klávesnice a myši MK850 Performance vám nabídne komfort i naprostou kontrolu, takže můžete psát na různých zařízeních a bez problémů mezi nimi přepínat, jak pro svou práci budete potřebovat.“

Klávesnice v soupravě MK850 Performance poskytuje komfortní a příjemný pocit při psaní, protože klávesy mají plnou velikost a k dispozici je blok numerických kláves, a navíc jejich tvar je pečlivě navržen tak, aby pomáhal správně navádět vaše prsty. Polstrovaná opěrka plně podepře vaše zápěstí a zakřivené rozložení kláves umožní psát v přirozenější poloze rukou. Také si díky nastavitelným nožičkám můžete zvolit různé úhly náklonu klávesnice. Myš má design zakřivený tak, aby vám pohodlně padla do dlaně, a díky hyper rychlému rolovacímu kolečku můžete snadno „prolétnout“ i dlouhé dokumenty nebo webové stránky.

Logitech DuoLink, exkluzivní funkce obsažené v obslužné aplikace Logitech Options, učiní ze soupravy MK850 Performance první skutečně propojenou dvojici zařízení, kterou Logitech nabízí, protože klávesnice a myš pracují v tandemu a díky tomu mohou poskytnout nové funkce. DuoLink umožňuje, aby tlačítka a gesta myši aktivovala celou řadu nových akcí, když současně s jejich stiskem podržíte funkční klávesu Fn na klávesnici. Například můžete pohybem myši snadno přepínat mezi různými plochami, úkoly a aplikacemi. A když budete poslouchat hudbu, můžete přehrávání pozastavit a opět spustit kliknutím na prostřední tlačítko nebo náklonem rolovacího kolečka na pravou či levou stranu přecházet na další nebo předchozí skladbu.

Klávesnice i myš jsou vybaveny technologií Easy-Switch™. Stiskem tlačítka můžete snadno přepínat mezi třemi spárovanými zařízeními. Pro klávesnici je navíc připraveno adaptivní uživatelské rozhraní pro různé operační systémy, které rozpozná příslušné funkční klávesy a klávesové zkratky v obvyklém uspořádání, takže ať již budete používat počítače s operačními systémy Windows®, Mac® nebo Chrome OS™, či mobilní zařízení založená na systémech Android™ nebo iOS, s klávesnicí MK850 Performance budete mít moc nad ovládáním jakéhokoli projektu na každém z nich. Připojit se k nim můžete buď pomocí bezdrátové technologie Logitech Unifying USB, nebo přes rozhraní Bluetooth®, podle toho, která je pro připojení k vašemu počítači, mobilnímu telefonu nebo tabletu vhodnější.

Cena a dostupnost

Souprava bezdrátové klávesnice a myši Logitech MK850 Performance bude k dostání v České republice na Alza.cz za doporučenou maloobchodní cenu 3 190 Kč. Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách Logitech.com, na našem blogu, nebo se s námi spojte na Facebooku.

soubory:

fotografie: