Logitech G uvádí na trh bezdrátová herní sluchátka PRO X

Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a vybavení, přichází s novými bezdrátovými herními sluchátky s mikrofonem – Logitech G PRO X LIGHTSPEED. Tato sluchátka přidávají k předchozímu oceňovanému modelu PRO X, vytvořenému podle náročných požadavků světové elity profesionálních e-sportovců, špičkovou bezdrátovou technologii LIGHTSPEED.

„Svoje sluchátka PRO X doslova miluji a jediné, co jsem si přál, bylo, aby podporovala bezdrátový přenos,“ říká Søren „Bjergsen“ Bjerg, hráč League of Legends z týmu TSM, a dodává: „Teď už si nemusím přát nic!“

Sluchátka PRO X LIGHTSPEED, vytvořená na základě oblíbených herních sluchátek PRO X, vynikají kvalitou použitých materiálů, pokročilou komunikací, precizním zvukem, více než 20hodinovou výdrží baterie a naprostou svobodou bezdrátového připojení pomocí 2,4GHz technologie LIGHTSPEED s dosahem až 12 metrů.

„Bezdrátová verze sluchátek PRO X je důležitým doplňkem naší nabídky herních sluchátek s mikrofonem,“ řekl Chris Pate, manažer portfolia řady Logitech G PRO. „Tato sluchátka poskytnou profesionálním i začínajícím ambiciózním e-sportovcům potřebný výkon, komunikaci a pohodlí bez jakýchkoli kabelů nebo jiných omezení.“

Nová sluchátka mají lehkou konstrukci s pohodlným polstrováním z paměťové pěny k příjemným mnohahodinovým herním tréninkům nebo soutěžím a jsou vybavena také pokročilým softwarem Blue VO!CE, díky němuž dosahují dobré srozumitelnosti hlasu a vysoce kvalitní komunikace při hraní nebo streamování, akustickými měniči PRO-G o průměru 50 mm s čistým profesionálním zvukem a prostorovým zvukem DTS 7.1 pro lepší orientaci v herním prostředí.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní sluchátka Logitech G PRO X LIGHTSPEED by měla být k dostání v srpnu 2020 za doporučenou maloobchodní cenu 5 499 Kč. Další informace najdete na našem  webu, blogu nebo se k nám připojte na @LogitechG.