Logitech G a G2 Esports oznamují globální partnerství

Značka Logitech G dnes oznámila rozšíření svého globálního esport programu o partnerství s G2 Esports, která je jednou z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších organizací her Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) a League of Legends (LoL). Hráčská organizace G2, která byla založena teprve před třemi lety, má již za sebou 78 ocenění, které získalo jejich 11 týmů (včetně historicky čtyřikrát po sobě jdoucí vítězství jako evropští šampioni LoL). Partnerství zahrnuje sponzoring a výzkum v oblasti technologií a vývoji nových produktů, které naváže na vůdčí postavení značky Logitech G při vývoji profesionálních herních periferií pro špičkové esporty hráče po celém světě.

Organizace G2 uvádí, že si zvolila Logitech G jako svého partnera v oblasti počítačových periferií především kvůli zacílení této značky na hráče, kvalitním produktům a neustálé inovaci v oblasti gamingu.

G2 Esports organizace je známá svými velkými ambicemi, tvrdou prací a neustále překračováními limitů. Jsme neúprosní a odolní. Bez ohledu na to, jakou hru hrajeme, vždy chceme být ti nejlepší. Je pro nás velkou poctou, že se naším partnerem stala značka Logitech. Věříme, že se jedná o skvělé spojení, protože sdílíme stejnou pracovní etiku a filozofii.

Každý seriózní hráč ví, že jeho periferie jsou důležitou součástí úspěchu při tréninku a soutěži na nejvyšší úrovni. Kromě toho, že Logitech G patří na trhu k nejoblíbenějším značkám všech hráčů, sdílí též naše nadšení pro hraní her na nejvyšší úrovni. Jsme rádi, že Logitech G nejenže rozumí potřebám hráčů, ale též klade důraz na inovace a pokrok. Jsme poctěni a vděčni za to, že společnost Logitech rozumí naší touze po úspěchu a podává pomocnou ruku k naší světové nadvládě s jejich špičkovými technologiemi.

Naše týmy používají a vyhrávají turnaje s produkty Logitech G již řadu let,“ řekl Carlos „Ocelote“ Rodriguez, CEO organizace G2 Esports. „Jsme nadšeni z partnerství se společností Logitech, protože obě organizace sdílíme hlubokou vášeň pro pokrok, tvrdou práci a odhodlání vyhrát.

Obzvláště nás těší, že se můžeme účastnit turnajů s novými bezdrátovými produkty Logitech G a můžeme se rozloučit se s kabelovými výrobky. Měníme tak obraz hráče nebo manažera, který se po vítězství musí vrátit ke stolu a zabalit šňůry. Raději bychom využili náš čas pro zvedání trofejí a fotografování s fanoušky.

Před nějakou dobou hráč G2 CS:GO se jménem NBK vyhrál DreamHack Masters Malmö 2017 pomocí bezdrátové herní myši Logitech G900, což opět ilustruje profesionální soutěžní úroveň, kterou se vyznačují bezdrátové produkty Logitech G.

„G2 je jedním z nejlepších esport týmů a jsme moc rádi, že jejich profesionálové využívají na soutěžích naše bezdrátové periferie. Jsme nadšení z tohoto partnerství a těšíme se, že jejich odborné zkušenosti nám pomohou rozvíjet ještě více hráčská zařízení pro profesionály,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel sekce Gaming v Logitech.

Logitech G již více než 20 let hrdě podporuje esport komunitu a sponzoruje hráče a týmy, kteří sdílejí hluboký respekt k hernímu průmyslu a vášeň pro hraní na nejvyšší úrovni. G2 Esports se připojuje k rostoucímu seznamu elitních Logitech G esports týmů jako jsou TSM, Cloud9, NRG a mnoho dalších. Logitech G jihokorejský tým hry Overwatch získal nedávno svůj druhý po sobě jdoucí světový pohár Overwatch na Blizzconu 2017.

G2 uvidíte již tento víkend (18.-19. listopadu) na Intel Extreme Masters (IEM) Oakland v Oracle Arena v Oakland v Kalifornii.