SSD disky Kingston s řadiči Phison jsou součástí více než 18 milionů PC a systémů

Praha Česká republika – 7. prosince 2017 – Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila, že po celém světě už dodala přes 18 milionů pevných paměťových úložišť SSD, která využívají řadiče značky Phison, což symbolicky stvrzuje sílu dlouhotrvajícího partnerství. Společnosti Kingston® a Phison Electronics Corp. (8299.TW) úzce spolupracují již déle než desetiletí, přičemž první oblastí partnerství byly USB flash disky a následně se jí staly SSD disky.

V roce 2010 obě firmy společně investovaly do nového subjektu s cílem vytvářet vestavěná („embedded“) řešení, která budou usnadňovat práci konstruktérům a vývojářům při výrobě kapesních zařízení a která zrychlí celkový cyklus vývoje produktů, a umožní tak uvádět výrobky na trh rychleji. Obě společnosti, Phison a Kingston, sdílejí a propojují své odborné znalosti v oblasti konstrukce, výroby, prodeje a nákupu. Nově vytvořená firma Kingston Solutions, Inc. roste exponenciálním tempem a její činnost se z původní oblasti chytrých telefonů a tabletů rozvinula do rozmanitého portfolia, které zahrnuje nositelnou elektroniku, výherní automaty a spotřebitelské produkty, jako jsou inteligentní lůžka a termostaty.

Během posledních pěti let se řadiče Phison implementovaly do klientských SSD disků Kingston, například do modelu KC1000, který představoval SSD disk s rozhraním M.2 NVMe PCIe zaměřený na uživatele náročné na výkon a počítačové nadšence. Disk KC1000 je navržen tak, aby zvládal editaci videa s vysokým rozlišením aplikace náročné na zpracování velkých objemů dat, které vyžadují vysoce výkonné řešení s nízkou latencí. Začátkem tohoto roku použila společnost Kingston řadič Phison PS 5007-E7 k řízení modelu DCP1000, což je nejrychlejší SSD disk s rozhraním NVMe PCIe na světě určený pro podnikové prostředí. Disk DCP1000 nabízí konzistentní a spolehlivý vysoký výkon, který poskytuje zákazníkům z oblasti datových center řešení schopné odstranit slabá místa související s ukládáním dat.

„Těší nás, že máme příležitost úzce spolupracovat se společností Kingston celých deset let,“ uvedl Khein-Seng Pua, prezident a CEO společnosti Phison. „Snažíme se poskytovat komplexní řadu konkurenceschopných produktů nové generace, včetně řešení pro SSD disky se standardy UFS a NVMe, a podílet se tak na udržení přední pozice společnosti Kingston v oblasti technologií NAND Flash.“

„Naše obchodní a vývojářské týmy – a to jak na Tchaj-wanu, tak i ve Spojených státech – pracují bezproblémově po mnoho let,“ říká Valentina Vitolo, manažerka divize flash produktů společnosti Kingston pro region EMEA. „Společnost Phison přináší do partnerství zkušenosti s výzkumem a vývojem na vysoké úrovni a celý obor obohacuje o oborové aliance a znalosti v oblasti řadičů. Pomáhá společnosti Kingston uvádět na trh nejrůznější technologická řešení pro produkty s flash paměťmi, které využívají mnozí OEM i koncoví zákazníci.“

Podrobnější informace jsou k dispozici kingston.com.

 

Další informace o společnosti Kingston můžete najít zde:

YouTube:    http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook:    http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter:       http://twitter.com/#!/kingstontech

Instagram:   https://www.instagram.com/kingstontechnology

LinkedIn:     http://www.linkedin.com/company/kingston

 

O společnosti Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital, Inc. („KDI“), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com.

Kingston a logo Kingston jsou registrované ochranné známky společnosti Kingston Technology Corporation. Všechna práva jsou vyhrazena. Veškeré ostatní ochranné známky mohou být majetkem příslušných oprávněných vlastníků.

soubory:

fotografie: