Konec kanceláří, jak je známe?

Pracovní prostředí prochází velmi rychlou evolucí díky celé řadě klíčových trendů, které mají oporu v nárocích na vyšší efektivitu spolupráce, posunu k neformálním kancelářím a v investicích do nových technologií. Jedním z hlavních trendů je video komunikace, která je pro firmy cenově mnohem dostupnější.

Společnost Logitech svojí produktovou řadou ConferenceCam, do níž patří modely jako GROUP nebo ConferenceCam Connect, provedla průlom jak v oblasti kvality, tak cenové dostupnosti. Má řešení založené na uznávaných standardech, která umožňují využívat video konference v masovém měřítku a lze je snadno navrhnout, nebo přizpůsobit pro jakoukoli konferenční místnost. Zákazníci, kteří hledají vybavení pro video konference s ohledem na konečnou cenu, zde ocení funkce, kvalitu a cenovou dostupnost produktů celé řady ConferenceCam.

Videokonferenční systém Logitech BCC950 (http://www.logitech.com/cs-cz/product/conferencecam-bcc950) je ideální pro malé místnosti nebo malé skupiny 1 až 4 osob. Lze jej snadno a rychle nainstalovat na stůl v kanceláři či na konferenční stolek. Obraz v HD rozlišení a křišťálově čistý zvuk s hlasitým odposlechem představují kombinaci vysoké kvality a cenové dostupnosti.

Pro malé skupiny a menší místnosti pro 1 až 6 osob je určen mobilní systém Logitech Connect (http://www.logitech.com/cs-cz/product/conferencecam-connect). Můžete jej přenášet z místnosti do místnosti a zahájit jednání naprosto kdekoli. Systém Connect je vždy připraven na váš další videokonferenční hovor.

Pro střední až velké zasedací místnosti je vhodný modulární systém Logitech GROUP (http://www.logitech.com/cs-cz/product/conferencecam-group). Používá se stejně snadno jako mobilní telefon a stojí podobně jako kvalitní kancelářská židle. Základní systém byl vyvinut pro jednání až 14 osob v jedné místnosti – volitelné rozšiřující mikrofony umožňují kooperaci až 20 osob. Díky připojení USB plug-and-play stačí připojit notebook a můžete zahájit videokonferenci.

Všechny produkty společnosti Logitech určené pro lepší spolupráci prostřednictvím video konferencí jsou certifikované nebo kompatibilní s celou řadou předních aplikací a služeb zaměřených na video konference, jako například: BlueJeans, BroadSoft, C2G, Cisco, Lifesize, Skype, Skype for Business, Vidyo, Zoom a dalšími. Implementovat produkty řady ConferenceCam s minimálním rizikem, či narušením provozu mohou proto nejen zákazníci, kteří si předplácí cloudové služby poskytující video konferenční služby na základě otevřených standardů, ale i ti, kdo rozšiřují své stávající vybudované systémy.

fotografie: