HyperX představuje svou úplně první herní myš – Pulsefire FPS

HyperX®, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila, že v zemích EMEA uvádí na trh herní myš celým názvem HyperX™ Pulsefire FPS Gaming Mouse určenou pro potřeby profesionálních hráčů „stříleček“ (FPS) i těch, kdo o tuto úroveň usilují a hledají přesnou a spolehlivou herní myš. Aby uspokojila požadavky hráčů na výkon, používá se k sledování pohybu senzor PixArt 3310. Rychlou odezvu klikání zajišťují spínače Omron, přičemž každý má odolnost 20 milionů kliknutí. První herní myš značky HyperX získala prestižní ocenění RED DOT AWARD 2017 za kvalitu designu a zpracování – vytvořili ji špičkoví konstruktéři z laboratoří společnosti HyperX za přispění zpětné vazby od profesionálních hráčů.

Pro ty, kdo to s hraním myslí vážně, má myš Pulsefire FPS ergonomický a odlehčený design, který umožňuje jak akci, když myš držíte v dlani, tak ze zápěstí celým předloktím. Většina hráčů používá rozlišení 400 až 3200 DPI a myš Pulsefire FPS má tato rozlišení v předvolbách, takže jsou k dispozici pouhým stisknutím tlačítka.

Rychlost pohybu zajišťuje optimální rozložení hmotnosti, která je celkově pouhých 95 gramů a umožňuje provádět velmi rychlé pohyby. Přispívají k tomu i pogumované boční úchopy, které pomáhají držet myš pevně v ruce. Myš Pulsefire FPS má šest odolných tlačítek s ultra rychlou reakcí a zřetelnou hmatovou odezvou při každém kliknutí. Společnost HyperX myš navíc vybavila ohebným pleteným kabelem a velkými kluzáčky pro hladký a efektivní pohyb.

soubory:

fotografie: