HyperX odhaluje nový herní headset Cloud Alpha na veletrhu Gamescom 2017

Divize HyperX představuje svůj nejnovější produkt, headset HyperX Cloud Alpha. Je to první herní headset vybavený dvoukomorovou technologií a přináší neuvěřitelnou kvalitu zvuku, díky níž budou zážitky při hraní na PC, konzolích a mobilních herních zařízeních mnohem hlubší. Model Cloud Alphazachovává DNA předchozích headsetů značky HyperX, jež získaly mnohá ocenění, a protože dokonale na hlavě „sedí“, poskytují nedostižné pohodlí i při dlouhých herních soubojích. Má bohatý prokreslený zvuk, což vám umožní nanejvýš jemně vnímat prostor a orientovat se v něm.

HyperX na Gamescom vybaví všech 80 herních počítačů turnaje PUBG Invitational svými novými headsety HyperX Cloud Alpha.

HyperX používá drivery o průměru 50 mm a dvě komory, které umožňují oddělit basy od středových a vysokých frekvencí a vytvořit dynamický zvuk, díky němuž se do hraní, hudby a filmů úplně ponoříte. Headset Cloud Alpha byl navržen tak, abyste měli co největší pohodlí i během dlouhých hodin hraní, a využívá k tomu náušníky ze speciální pěny s tvarovou pamětí, kterou vyvinula divize HyperX, širší hlavový pás s měkčí a poddajnější umělou kůží a hliníkový rám s odolnou a přitom odlehčenou konstrukcí. Headset má odnímatelný kabel, na kterém jsou ovládací prvky zvuku, takže hráči mohou upravovat hlasitost a vypnout mikrofon přímo na kabelu.

Tento elegantní headset se představí na akci Gamescom 2017 a bude možné si jej zkusit přímo na stánku HyperX v sekci Game Industry Business Lounge, která je součástí Gamescom Business Area. Pokud máte zájem o rozhovor se zástupci HyperX přímo na místě, nebo o vyzkoušení produktu, neváhejte a kontaktujte mě přímo na tomto emailu. Stejně tak, pokud máte zájem o jakékoliv jiné produkty HyperX nebo Kingston. Podrobnější informace, stejně jako obrázek, naleznete v přiložené tiskové zprávě.

fotografie: