HyperX nyní prodává Predator DDR4 RGB s infračervenou synchronizací

HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., uvádí do prodeje paměť Predator DDR4 RGB. Paměť má zcela novou technologii infračervené synchronizace, která čeká na přidělení patentu a je v tomto odvětví zcela nová. Nový HyperX Predator RGB je vybavený Intel XMP-ready profily optimalizovanými pro poslední platformu značky Intel a je dostupný ve variantách 8 GB jako samotný modul, nebo v sadách dvou a čtyř modulů o celkové velikosti 16 GB a 32 GB.

„Synchronizace paměťových modulů HyperX Predator DDR4 RGB pomocí IR technologie vytváří nový způsob, jak zažít RGB podsvícení na počítačích a umožňuje hráčům a těm, kdo PC přetaktovávají, posunout zážitek z hraní ještě dále,” říká Adrien Viaud, EMEA Field Application Engineer, HyperX. „Jsme nadšení, že můžeme představit nový přírůstek do rodiny pamětí HyperX DRAM.“

Nový HyperX Predator DDR4 RGB je vybaven LED světelným páskem s plynulým přechodem RGB efektů1. Paměti jsou kompatibilní se softwarem pro ovládání podsvícení od většiny výrobců, včetně ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync. Další informace ohledně kompatibility programu na ovládání podsvícení a základních deskách naleznete na webových stránkách jednotlivých výrobců základních desek.

Podsvícení se napájí přímo ze základní desky a HyperX IR Sync Technologie umocňuje vizuální efekty podsvícení jeho synchronizací přes všechny paměti. Paměti DDR4 jsou navržené pro výkon a používají standardní nastavení při napětí 1.35 V. Moduly Predator DDR4 RGB jsou všechny 100 % otestované při výrobě a mají bezplatnou doživotní záruku, technickou podporu a legendární spolehlivost.

Dostupnost

HyperX Predator DDR4 RGB je nyní dostupný ve všech partnerských obchodech. Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX

fotografie: