HyperX Gears of War Gaming jde do prodeje

HyperX, divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila zahájení dodávek své oficiálně licencované herní náhlavní soupravy pro Xbox® s názvem CloudX Revolver Gears of War v České republice. Fanoušci Gears of War nyní mohou projevit své nadšení pro hru také pomocí headsetu s vzhledem připomínajícím nasazení v boji, který ladí s designem limitované edice herní konzole Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB Bundle a s limitovanou edicí bezdrátového herního ovladače Xbox One Gears of War 4 Crimson Omen1.

Náhlavní souprava HyperX CloudX Revolver Gears of War headset je ideální pro hraní FPS „stříleček“ a souboje v otevřených herních světech. Vyznačuje se zvukovým obrazem studiové kvality, který umožní hráčům slyšet soupeře přesněji a z větší dálky.

Headset HyperX CloudX Revolver Gears of War je dodáván s 2m kabelem pro PC s ovládáním zvuku a mikrofonu přímo na kabelu a je vybaven 3,5 mm (čtyřpólovým) konektorem jack. Pro vyšší komfort má náhlavní souprava kožený hlavový most a mušle vyrobeny z vysoce kvalitní paměťové pěny, za které značka HyperX získala již mnoho ocenění a díky kterým budete moci hrát pohodlně celé hodiny.

„V HyperX jsme nadšeni, že můžeme fanouškům Gears of War nabídnout lepší zážitek ze hry pomocí naší nové náhlavní soupravy,” řekl Daniel Kelley, ředitel marketingu HyperX. „Spolu se společností Microsoft a The Coalition jsme tvrdě pracovali na zvuku i designu, aby tato souprava přinesla hráčům ucelený herní zážitek.”

Headset HyperX CloudX Revolver Gears of War má dvouroční záruku a vyznačuje se legendární spolehlivostí produktů značky HyperX. Podrobnější informace na webu HyperX.