CES 2018: HyperX rozšiřuje svou řadu herních periferií o první bezdrátový headset a novou generaci herních zařízení s RGB podsvícením

Nový headset HyperX Cloud Flight, mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB a myš HyperX Pulsefire Surge RGB dávají hráčům silnější nástroje k posunu na vyšší úrovně

Praha, Česká republika – 10. ledna 2018 – HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes rozšířila svou řadu oceňovaných produktů o svůj první bezdrátový herní headset HyperX Cloud Flight™ a rodinu herních periferií s RGB podsvícením o mechanickou klávesnici HyperX Alloy Elite RGB™ a novou herní myš HyperX Pulsefire Surge™ RGB. Headset HyperX Cloud Flight nabízí bezkonkurenční volnost při hraní a praktičnost – a navíc jeho baterie vydrží až 30 hodin. To je nejdelší doba výdrže headsetů na současném trhu, přičemž se k ní přidává pohodlí a kvalita zvuku jako vlastnosti, které jsou headsetům HyperX vlastní. Nová mechanická klávesnice Alloy Elite RGB a myš Pulsefire Surge RGB nabízejí výkon na profesionální úrovni s rozšířenými možnostmi osobního přizpůsobení pro dosažení nepředstavitelného zážitku z hraní.

„Představení značky HyperX na veletrhu CES podtrhuje její závazek přinášet vysoce výkonné herní produkty hráčům na všech úrovních – ať už hrajete svou oblíbenou střílečku na herní konzoli, utkáváte se na PC v souboji tváří v tvář nebo na turnaji eSports s hráči z celého světa,“ říká Paul Leaman, viceprezident pro EMEA divize HyperX. „Nejnovější produkty dávají hráčům při hře maximální volnost, pohodlí a možnosti přizpůsobení, aby hraní her bylo dokonalým a zábavným zážitkem.“

Bezdrátový headset HyperX Cloud Flight

Bezdrátový headset HyperX Cloud Flight nabízí až 30 hodin provozu na baterie, což je nejdelší výdrž, kterou lze na současném herním trhu nalézt. Headset Cloud Flight má náušníky s uzavřenou konstrukcí, které lze natáčet v úhlu 90°, a díky driverům o průměru 50 mm vám umožní plně se do hry ponořit, zatímco komunikace probíhá v pásmu 2,4 GHz. Headset má certifikaci od TeamSpeak i Discord a je vybaven odnímatelným mikrofonem s funkcí potlačení okolního hluku. Je kompatibilní s počítači, konzolemi PS4™ a PS4™ Pro a má vestavěné ovládací prvky pro nastavení LED efektů, vypnutí mikrofonu, napájení, úpravu hlasitosti a podporuje třípólové analogové propojení zvuku. Headset Cloud Fight je připraven k náročným herním bojům, kdekoli bude potřeba bitvu svést.

Mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB

Klávesnice HyperX Alloy Elite RGB je první plnohodnotně vybavená herní klávesnice, která nabízí kompletní úpravu barveného podsvícení díky obslužnému softwaru NGenuity. Přímo do vestavěné paměti klávesnice Alloy Elite RBG si můžete uložit až tři vlastní barevné profily, takže je budete mít s sebou bez nastavování, kamkoli svou klávesnici vezmete. Jak se od nejlepší herní klávesnice očekává, je Alloy Elite RGB vyrobena z bytelného ocelového rámu, má samostatná tlačítka k ovládání multimédií, průchozí port USB 2.0, snadno přístupné ovládání podsvícení a klávesy CHERRY® MX jsou k dispozici v rudé, hnědé nebo modré barvě. Klávesnice Alloy Elite RGB je navíc vybavena pohodlnou odnímatelnou opěrkou zápěstí a povrch kláves má texturu v titanové barvě. Mezi další vlastnosti patří funkce Game Mode, N-Key Rollover a plná podpora stisku více kláves současně.

Myš HyperX Pulsefire Surge RGB

Herní myš HyperX Pulsefire Surge RGB se vyznačuje dynamickými efekty RGB podsvícení v úhlu 360° a pro zajištění přesnosti a rychlosti je vybavena optickým snímacím senzorem Pixart 3389 s možností snímat pohyb s rozlišením až 16.000 DPI. Rozlišení v předvolbách lze měnit pouhým stisknutím tlačítka a hráčům ho indikuje LED kontrolka. Rychlou odezvu klikání navíc zajišťují spínače Omron, přičemž každý má odolnost 50 milionů kliknutí. Cílem konstrukce herní myši Pulsefire Surge je nabízet přesné, plynulé sledování pohybu bez vlivů akcelerace. Díky obslužnému softwaru HyperX NGenuity si hráči mohou sloučit více funkcí a vytvářet tak makra, přiřadit je šesti programovatelným tlačítkům a uložit je do knihovny maker.

Dostupnost

Nová řada herních periferií HyperX se bude vystavovat a předvádět na veletrhu CES během akce CES Unveiled v rámci Pepcom Digital Experience a na stánku HyperX v Tower Suite č. 30-335, od 8. do 11. ledna v hotelu Venetian Hotel. Nové produkty budou navíc k dostání prostřednictvím sítě maloobchodních prodejců a e-shopů značky HyperX.

  • Herní headset HyperX Cloud Flight – dostupnost od ledna za maloobchodní cenu doporučenou výrobcem 3990 Kč
  • Mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB – dostupnost od začátku ledna, cena pro náš trh bude teprve stanovena
  • Herní myš HyperX Pulsefire Surge RGB – dostupnost od 2. čtvrtletí, cena pro náš trh bude teprve stanovena

HyperX je jedním z předních podporovatelů komunit tradičních sportů i tzv. eSports, a proto i nadále posiluje partnerství s týmy NBA a eSports – naposledy se přidali Dallas Mavericks a jejich tým NBA2K s názvem Mavs Gaming. Mezi další významné týmy NBA se řadí například Philadelphia 76ers (Sixers) a k eSports týmům patří Team Dignitas, Gordon Hayward z Boston Celtics, De’Aaron Fox ze Sacramento Kings, Rick Fox jako majitel eSports týmu Echo Fox a Jonas Jerebko z Utah Jazz a majitel Detroit Renegades. Další informace o nadcházejících turnajích a akcích eSports a další oznámení jsou k dispozici na adrese https://www.hyperxgaming.com/us/company/press.

Technické údaje

Bezdrátový herní headset HyperX Cloud Flight:

Driver: Dynamický, průměr 50 mm s neodymovými magnety.

Typ: Circumaurální (kolem celého ucha), uzavřená zadní část.

Frekvenční charakteristika: bezdrátová: 20 Hz – 20 000 Hz, analogová: 15 Hz – 23 000 Hz

Impedance: 32 Ω

Hladina akustického tlaku: 106 dB SPL/mW na kmitočtu 1 kHz

Celkové harmonické zkreslení (THD): < 2%

Hmotnost: 300 g

Hmotnost včetně mikrofonu: 315 g

Délka a typ kabelu: USB napájecí kabel (1m) + odnímatelný sluchátkový kabel 3,5 mm (1,3m)

 

Mikrofon

Typ převodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofon

Směrová charakteristika: S funkcí potlačení okolního hluku

Frekvenční charakteristika: 100 Hz – 7.000 Hz

Citlivost: -45 dBV (0 dB = 1V/Pa, 1 kHz)

 

Výdrž baterie

30 hodin – LED podsvícení vypnuté

18 hodin – Odlehčené LED podsvícení

13 hodin – Stálé LED podsvícení

 

Bezdrátový dosah

Až 20 metrů

 

Mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB:

Spínač: CHERRY MX

Typ: Mechanický

Podsvícení: RGB

– Klávesy: 16.777.216 barev

– Světelná lišta: 2.500.000 barev

– Multimediální tlačítka: 6.000.000 barev

Světelné efekty: RGB podsvícení nastavitelné pro jednotlivé klávesy a 4 úrovně jasu

Vestavěná paměť: 3 profily

Připojení: USB 2.0 (2 USB konektory)

Průchozí USB 2.0: Ano

Četnost hlášení: 1000 Hz

Anti-ghosting: 100% podpora současného stisku více kláves současně

Stisknutí více kláves současně: režim N-kláves

Ovládání multimédií: Ano

Herní režim: Ano

Kompatibilní OS: Windows® 10, 8.1, 8, 7

 

Spínače

CHERRY MX RGB Blue (modré): klikání, spouštěcí síla 50cN

CHERRY MX RGB Brown (hnědé): hmatové, spouštěcí síla 45cN

CHERRY MX RGB Red (rudé): lineární, spouštěcí síla 45cN

 

Kabel

Typ: Odnímatelný, opletený

Délka: 1,8 m

 

Rozměry

Šířka: 444,00 mm

Hloubka (s opěrkou pro zápěstí): 226,80 mm

Výška: 37,40 mm

Hmotnost (klávesnice s opěrkou pro zápěstí a kabelem): 1467 g

HyperX je herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, vytvořená s cílem poskytovat hráčům, konstruktérům PC a uživatelům náročným na výkon komponenty na nejvyšší úrovni. Již 15 let je základním posláním divize HyperX vyvíjet herní produkty pro hráče – vysokorychlostní paměťové moduly, SSD disky, headsety, klávesnice, myši, USB flash disky a podložky pod myši – pro komunitu hráčů a další nadšence. Značka HyperX již získala celou řadu ocenění a vytesala své jméno na vrcholu žebříčků díky tomu, že konzistentně dodává produkty, které poskytují špičkový komfort, estetiku, výkon a spolehlivost. Zařízení HyperX je volbou profesionálních hráčů, technologických nadšenců a těch, kdo své počítače rádi přetaktovávají, a to na celém světě, protože splňuje nejpřísnější nároky na produkty a vyrábí je z nejlepších komponent v dané třídě. Společnost HyperX již dodala více než 3 miliony headsetů po celém světě.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

 

Další informace o divizi HyperX můžete najít zde:

YouTube:    http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook:    http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter:       http://twitter.com/hyperx

Instagram:   https://www.instagram.com/hyperx

LinkedIn:     https://www.linkedin.com/company/hyperx

 O divizi HyperX

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.

Redakční poznámka: Budete-li chtít získat další informace, testovací vzorky nebo rozhovory s vedoucími pracovníky, využijte tento kontakt: Shane Herrington, Kingston Technology Company, Inc. Kingston Court, Brooklands Cl, Sunbury-on-Thames TW16 7EP. Tel: +44 (0) 1932 738888.

fotografie: