Paměti Kingston FURY přinášejí výkon DDR5!

Spoločnosť Kingston Technology Europe Co LLP , ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes ohlásila, že začala dodávky špičkových pamätí Kingston FURY™ Beast DDR5 .

Kingston FURY Beast DDR5 přichází na trh souběžně s uvedením čipové sady Intel® Z690 a procesorů Intel® Core™ 12. generace (s kódovým označením „Alder Lake-S“). Je to první platforma, která podporuje nový paměťový standard a nabízí zájemcům z celého světa vyšší výkon a lepší integritu dat nastupující technologie DDR5.

Paměť Kingston FURY Beast DDR5 představuje novou úroveň rychlosti, kapacity a spolehlivost. Je vybavena arzenálem pokročilých funkcí, jako jsou automatická interní korekce chyb (on-die ECC) pro lepší stabilitu při extrémních rychlostech, dva 32bitové subkanály pro efektivnější čtení dat a vestavěný obvod pro správu napájení (PMIC), který pomáhá dodávat potřebnou energii, když je nejvíce zapotřebí. Nové paměti najdou uplatnění zejména při hraní her v těch nejextrémnějších nastaveních, živém streamování v rozlišení 4K+ nebo při zpracování rozsáhlých animací a 3D renderování.

„Technologie DDR5 je konečně připravena předvést svůj potenciál. Jsme hrdí na to, že stále držíme krok s nejnovějším vývojem a dokázali jsme připravit pro hráče a počítačové nadšence nové přírůstky do naší řady Kingston FURY,“ řekla Iwona Zalewska, obchodní manažerka pro DRAM paměti společnosti Kingston v regionu EMEA. „Uživatelé mají při přechodu na nové paměti Kingston FURY Beast DDR5 jistotu, že byly otestovány a schváleny společnostmi MSI®, ASUS®, ASRock® a Gigabyte™, předními světovými výrobci základních desek2.“

Díky mimořádné rychlosti a automatické Plug N Play konfiguraci při frekvenci 4800 MHz1 je Kingston FURY Beast DDR5 ideální pro všechny, kteří chtějí ze svých platforem nové generace vydobýt maximální možný výkon a vychutnat si jedinečné herní zážitky do posledního detailu.

Paměť Kingston FURY Beast DDR5 je navíc připravená a certifikovaná pro Intel XMP 3.0, takže uživatelé mohou očekávat snadné, stabilní a certifikované přetaktování se dvěma přizpůsobitelnými profily rychlostí a časování.

Kingston FURY Beast DDR5 s konkrétní rychlostí 4800 nebo 5200 MHz lze zakoupit jako samostatné 16 GB moduly nebo v sadách po 2 kusech. Nabízejí omezenou doživotní záruku a pověstnou spolehlivost produktů společnosti Kingston.

Více informací najdete na kingston.com.


Vlastnosti a parametry pamětí Kingston FURY Beast DDR5

 • Vyšší základní rychlost: Paměť DDR5 s vysokou základní rychlostí 4800 MHz je o 50 % rychlejší než paměť
 • Lepší stabilita při přetaktování: Technologie On-die ECC (ODECC) pomáhá udržovat integritu dat pro zajištění maximálního výkonu a spolehlivosti i při překonávání limitů!
 • Vyšší efektivita zpracování dat: Díky dvěma nezávislým 32bitovým subkanálům a dvojnásobné délce paměťových bank i množství dat přenášených v jedné transakci (burst lenght) se výjimečný výkon pamětí DDR5 projeví zejména v nejnovějších hrách, programech a náročných aplikacích.
 • Jsou připravené a certifikované pro Intel® XMP 3.0: Vylepšené optimální přednastavení časování, rychlosti a napětí pro přetaktování a uložení nových uživatelsky přizpůsobitelných profilů využívajících programovatelný modul PMIC.
 • Schválené předními světovými výrobci základních desek2: Paměti byly otestovány a schváleny, takže můžete s jistotou stavět nebo upgradovat PC s kompatibilní základní deskou.
 • Nízkoprofilový chladič: Nově navržený chladič má unikátní styl a zajišťuje účinné chlazení.
 • Kapacity: Samostatné moduly – 16 GB/Sada 2 modulů – 32 GB
 • Frekvence: 4800 MHz, 5200 MHz
 • Latence: CL38, CL40
 • Napětí: 1,1 V, 1,25 V
 • Provozní teplota: 0 až 85 °C
 • Rozměry: 133,35×34,9×6,62 mm

  1 Plug N Play paměť Kingston FURYTM poběží v systémech podporujících DDR5 až do rychlosti povolené BIOSem výrobce. PnP nemůže zvýšit rychlost systémové paměti nad hodnotu, kterou povoluje BIOS výrobce. Plug N Play paměti Kingston FURY DDR5 podporují specifikace XMP 3.0, takže přetaktování lze dosáhnout také aktivací vestavěného profilu XMP.

  2 Uvedených na seznamech kvalifikovaných dodavatelů (QVL) z řad předních světových výrobců základních desek.


fotografie: