D-Link představuje nové funkce a přepracovaný design aplikace mydlink

Společnost D-Link, globální dodavatel síťových řešení, představuje svoji zcela přepracovanou aplikaci mydlink. Vylepšenou verzi aplikace mydlink doplnily nové funkce, které rozšiřují její možnosti a nabízejí uživatelům ještě intuitivnější rozhraní, aby mohli kdykoli a odkudkoli snadno a bezpečně ovládat a monitorovat svoji chytrou domácnost.

Aplikace mydlink nyní podporuje chytré nastavení Bluetooth pro rychlé zprovoznění bezpečnostních kamer. Zcela nová funkce Scenes umožňuje ovládat a automatizovat v libovolném zadaném čase činnost několika propojených zařízení.

D-Link ohlásil také několik nových funkcí, které rozšiřují využití aplikace. Mezi ně patří zdokonalený časový rozvrh provozu zařízení, automatizace ovládání, ochrana soukromí nebo vylepšená časová osa událostí, která umožňuje snadno a rychle zjistit, kdy se něco stalo, a přehrávat související videa.

„Při všem, co děláme, myslíme především na zákazníky, což dokládá i náš další vývoj aplikace mydlink. Proto věnujeme neustále zvláštní pozornost zpětné vazbě, kterou dostáváme, a zejména požadavkům týkajícím se nových funkcí a vylepšení ochrany soukromí, které naši zákazníci potřebují,“ říká Kevin Wen, prezident D-Link Europe.

Aplikace mydlink je určena k ovládání a monitorování chytrých domácích zařízení z řady mydlink – bezpečnostních kamer, chytrých zásuvek nebo senzorů – přímo ze smartphonu nebo tabletu. Portfolio mydlink nabízí tuto robustní, bezpečnou a vysoce škálovatelnou technologii už déle než deset let a slouží více než šesti milionům registrovaných uživatelů. Platforma je hostována v pěti regionálních datových centrech po celém světě, aby se zajištilo dodržování příslušných předpisů o ochraně soukromí a osobních údajů v jednotlivých zemích.

Aplikace mydlink je kompatibilní se službami Google Assistant a Amazon Alexa a je zdarma ke stažení pro iOS a Android. Chcete-li se seznámit s vylepšenou aplikací mydlink a jejími novými funkcemi, navštivte: https://dlink.to/newmydlink

Další informace můžete najít na https://eu.dlink.com/mydlink.

Dostupnost a cena

Pro získání dalších informací kontaktujte místní pobočku D-Link

https://eu.dlink.com

fotografie: