CES 2018: co ukázala firma Kingston

 CES 2018: Kingston bude vystavovat SSD řešení, jež budou teprve uvedena na trh, a mnoho dalšího

  • Předvedení SSD řešení na klientské a podnikové úrovni od M.2 po U.2
  • Rozbočovač USB-C v provedení 7-v-1 pro novější MacBooky
  • Pokroky ve vstupu do oblasti integrovaných řešení; šifrované USB flash disky

Praha, Česká republika – 8. ledna 2018 – Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, je připravena podělit se o své nejnovější produkty i ty, které teprve budou na trh uváděny, na veletrhu CES®. Společnost Kingston® bude pořádat předváděcí akce, na nichž vyniknou schopnosti produktových rodin SSD disků a šifrovaných USB flash disků, jakož i příspěvky do oblasti spotřebitelského životního stylu díky mobilním a integrovaným řešením.

„Jsme nadšeni, že se můžeme podělit o něco z toho, co Kingston chystá v roce 2018. Týdenní veletrh CES představuje skvělou příležitost předvést mnoho kvalitních technologických řešení, která tvoří rodinu produktů Kingston,“ řekl Robert Allen, ředitel marketingu a technických služeb pro EMEA ve společnosti Kingston. „Od SSD disků na podnikové úrovni, šifrovaných USB flash disků, přes spotřebitelská mobilní zařízení až po integrovaná řešení – i nadále nabízíme zákazníkům maximální spolehlivost, bezpečnost na špičkové úrovni a nejvyšší výkon. Když hosté navštíví náš stánek, plně pochopí, jak Kingston vnímá svůj přístup, jehož výsledkem je nejucelenější rodina řešení, jež vždy poskytují skvělý výkon.“

Společnost Kingston bude mimo jiné vystavovat následující produkty:

  • Nucleum™ – rozbočovač USB-C typu 7-v-1, který rozšiřuje možnosti funkčního využití novějších modelů MacBooků s omezeným počtem portů USB typu C. Hub Nucleum se tak přidává k USB flash disku Bolt, který rozšiřuje úložnou kapacitu iPhonů a iPadů, jako další součást řady produktů Kingston určených pro mobilní životní styl.
  • SSD vícenásobný disk DCU1000 PCIe NVMe U.2, který bude teprve uveden na trh a obsahuje 10 bay pro připojení disků k 1U rackovému serveru – má ukázat možnosti škálování a dosažení ultra vysokého výkonu, jakmile se servery U.2 s bay letos dostanou do kategorie mainstreamových zařízení. K demonstračnímu serveru s 10 bay bude připojeno celkem 40 fyzických SSD disků.
  • Předvedení, jak SSD disky DCU1000 a DCP1000 NVMe dokážou přehrávat, a v reálném čase editovat a upravovat barvy médií ve formátu 8K RED Raw a videí v rozlišení 4K s hloubkou 16 bitů float EXR.
  • Rodina SSD disků UV500 SATA (2,5″, M.2 a mSATA), která bude teprve uvedena na trh a která se vyznačuje technologií 3D NAND a splňuje specifikace TCG Opal.
  • Nadcházející SSD disky nižší cenové kategorie A1000 M.2 PCIe NVMe, jež uživatelům předvedou výkonový přínos rozhraní PCIe oproti SATA.
  • Nejrůznější integrovaná paměťová řešení, která se používají ve spotřebních produktech pro každodenní využití.
  • Kompletní řada šifrovaných USB flash disků značek Kingston i IronKey™, kterou společnost Kingston získala akvizicí v roce 2016.

Zástupcům médií se doporučuje, aby využili e-mail eu_pr@kingston.eu pro sjednání schůzky během veletrhu CES 2018.

 

Další informace o společnosti Kingston můžete najít zde:

YouTube:    http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook:   http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter:       http://twitter.com/#!/kingstontech

Instagram:   https://www.instagram.com/kingstontechnology

LinkedIn:    http://www.linkedin.com/company/kingston

O společnosti Kingston Digital, Inc.

Kingston Digital, Inc. („KDI“), zajišťující výrobu a distribuci pamětí typu flash, je dceřinou společností Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. KDI byla založena v roce 2008 a její sídlo je v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com

Kingston a logo Kingston jsou registrované ochranné známky společnosti Kingston Technology Corporation. Všechna práva jsou vyhrazena. Veškeré ostatní ochranné známky mohou být majetkem příslušných oprávněných vlastníků.

fotografie: