Veroval – inteligentní náramek pro analýzu pohybových aktivit

Rádi běháte, jezdíte na kole nebo plavete? Pokud chcete mít o svých pokrocích detailní přehled, neobejdete se bez inteligentního snímače aktivity. Fitness náramek Veroval sleduje a analyzuje váš pohyb, měří čas, puls i spotřebu kalorií.

Pohyb je dnes neodmyslitelnou součástí zdravého životného stylu. Ať už se jedná o běh, chůzi, cyklistiku nebo plavání. Pokud chcete mít o svých pohybových aktivitách opravdu detailní přehled, neobejdete se bez inteligentního snímače aktivity, který všechno zaznamenává a podrobně analyzuje. Veroval® inteligentní fitness náramek sleduje zároveň i váš puls a spotřebu kalorií. Pomůže vám rychle identifikovat případné nedostatky a pomocí dlouhodobého sledování monitorovat vaše pokroky, a dodat tak motivaci do dalších kilometrů.

Chytrý náramek Veroval je novinkou lídra domácí diagnostiky HARTMANN – RICO. „Neustále se snažíme obohacovat své portfolio o produkty, které budou pro zákazníky užitečnými pomocníky v péči o zdraví. A jak všichni víme, zdraví a dobrá kondice jdou ruku v ruce. Proto jsme nedávno uvedli na trh inteligentní osobní váhu Veroval®, která slouží k analýze optimální hmotnosti a tělesného stavu, a nově také inteligentní fitness náramek Veroval® k cílené analýze pohybu,“ říká Marie Mošová, marketingová manažerka společnosti HARTMANN – RICO.

Chytrý náramek lze nastavit na konkrétní aktivity – chůze a běh, plavání, jízda na kole. Náramek při nich vede přesné záznamy spalování kalorií, délky aktivity a vzdálenosti. Je vodotěsný do hloubky 30 metrů, má funkci krokoměru, stopek a průběžně zobrazuje také spálené kalorie. Díky umístění na zápěstí dokáže měřit i tep.  Kromě analýzy fyzické aktivity je možné jeho technologie využít i pro komplexní analýzu spánku.

Získané údaje lze pomocí technologie bluetooth či adaptéru USB přenést do chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a pomocí aplikace Veroval medi.connect vytvářet analýzy. Tyto analýzy tak můžete sdílet nebo uchovávat v elektronické podobě. Software Veroval medi.connect umožňuje porovnání naměřených hodnot i s údaji získanými z ostatních přístrojů značky Veroval, aktuálně s inteligentní  váhou a tlakoměry. Po zadání časového období (den, týden, měsíc) software automaticky údaje graficky zpracuje. Software je kompatibilní se systémy Windows 7, 8 a 10 a je volně dostupný na stránkách www.veroval.cz.

Inteligentní fitness náramek si oblíbila i Miss World a ambasadorka značky Taťána Gregor Brzobohatá: „Jsem velmi aktivní člověk a miluji sport. Inteligentní náramek, na kterém si mohou navolit činnost, kterou zrovna provozuji, ať už je to běh, chůze, plavání nebo jízda na kole, se mi tedy velmi hodí. Mám díky tomu přehled, jaký byl můj sportovní výkon i kolik jsem spálila kalorií. Dokonce si můžu sama určit denní cíl, například počet kroků, kterého chci dosáhnout.“

Díky novinkám Veroval bude vaše cesta za vysněnou postavou i kondicí snazší. S produkty se můžete seznámit na stránce www.veroval.info nebo přímo v prodejnách zdravotnických potřeb či lékárnách. K dostání je také na e-shopu www.lekarnahartmann.cz. Doporučená cena fitness náramku je 2 499 Kč.

fotografie: