Pečujte o pokožku s kosmetikou Menalind professional

Máte citlivou a suchou pokožku a výběr té správné pečující kosmetiky je pro vás stále oříškem? Pak vyzkoušejte produkty z řady Menalind professional – profesionální péče o zralou a namáhanou pokožku.

Všechny výrobky z řady Menalind podporují přirozenou funkci a zdraví zralé a namáhané pokožky. Mají příjemnou svěží vůni, neobsahují žádné živočišné složky, barviva ani aromata a jsou dermatologicky testovány pro citlivou pokožku.

Zatočte se suchou pokožkou

Produkty Menalind professional obsahují esenciální mastné kyseliny a aminokyseliny pro přirozenou hydrataci kůže, mandlový olej pro silnou hydrataci a regeneraci pokožky a kreatin pro ochranu kůže. Složení na bázi vody v oleji okamžitě dodává pokožce potřebnou hydrataci. Olej navíc vytváří ochrannou vrstvu proti škodlivým látkám, podporuje regeneraci pokožky
a hloubkově a dlouhodobě hydratuje pokožku.

Zvolit si můžete například tělové mléko, které silně promašťuje, pečuje o zralou pokožku
a zároveň podporuje vlastní ochranné mechanismy pokožky. Hutný krém proniká hluboko do pokožky a lépe pak odolává i vymytí. Doporučená prodejní cena za 500 ml je 170 Kč.

Intenzivní péči pro suché a popraskané ruce přináší Menalind professional krém na ruce
s obsahem kreatinu. Hutný krém dlouhodobě a hloubkově hydratuje pokožku a přináší suché
a napjaté kůži okamžitou úlevu. Doporučená prodejní cena je 80 Kč.

Pomoc unavenému tělu přináší masážní gel Menalind, který ulevuje od svalové tenze a má stimulující a vitalizující efekt. Obsahuje navíc vyživující panthenol, kafr a mentol, který pokožku ošetřuje a chrání. Doporučená prodejní cena za 200 ml je 105 Kč.

Pokud je vaše pokožka velmi suchá a podrážděná a vyžaduje okamžitou
a důkladnou hydrataci, vyzkoušejte ošetřující olej na pokožku. Olej se lehce roztírá a po vmasírování jsou i velmi suchá místa, jako jsou paty, lokty či kolena krásně vláčná a ošetřená. Doporučená prodejní cena je 225 Kč (500ml)

Všechny výrobky Menalind professional jsou k dostání v lékárnách či zdravotnických potřebách.

 

O společnosti HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává celkově více než 1 650 zaměstnanců

fotografie: