Nové slipové vložky Ria Intim se přizpůsobí každému spodnímu prádlu

Přední výrobce zdravotnických pomůcek a materiálů HARTMANN-RICO uvádí na trh nový produkt Ria Intim z řady hygienických produktů pro ženy.

Ačkoli některé ženy mohou menstruaci považovat za nepříjemnost, která jim působí bolest, změny nálad a nutkání sníst kila čokolády, pro většinu je to každoměsíční přirozená součást existence. Průměrná žena použije během svého života okolo 10 000 různých typů produktů dámské hygieny, proto je logické, že se výzkumní pracovníci i ženy samy zamýšlejí nad tím, které z výrobků jsou pro tyto dny ty nejlepší.

Jednou ze základních forem dámské hygieny jsou vložky, které jsou dostupné v různých délkách a úrovních absorpce tekutiny. Ženy jim často dávají přednost během dnů slabší menstruace. A právě pro takové období jsou určeny nové vložky Ria Intim od HARTMANN-RICO.

„Ria Intim představují moderní produkt v sortimentu dámské hygieny. Extra tenké provedení odpovídá současným požadavkům a trendům v oblasti slipových vložek. Ria Intim nabízí komfort, jistotu a diskrétnost, na které se můžete spolehnout v každém okamžiku,“ říká Irena Malá, PR manažerka společnosti Hartmann-Rico.

Ria Intim jsou určeny nejen pro dny, kdy je menstruace již slabá, a také pro každodenní osobní hygienu mezi cykly. Díky velmi jemnému povrchu z netkaného textilu a čtyřlístkové ražbě se budete cítit pohodlně a příjemně každý den. Vložky nemají slisované okraje a jsou lehce ohýbatelné, proto se přizpůsobí každému spodnímu prádlu. Nemusíte tedy pořizovat jedny intimky pro klasické kalhotky a jiné pro tanga, Ria Intim jsou univerzální. Vybírat navíc můžete ze dvou variant. Ria Intim Air jsou vyrobeny z prodyšného netkaného textilu, který umožňuje vzduchu proudit ke kůži a zajišťuje přirozenou svěžest. Parfemovaná varianta Ria Intim Deo vás zase překvapí svěží vůní leknínu.

Vložky Ria Intim jsou dostupné v drogeriích za doporučenou maloobchodní cenu 34,90 Kč.

fotografie: