Nové hřejivé náplasti Cosmos s kapsaicinem přináší úlevu a pomáhají relaxaci

Produktová řada Cosmos společnosti HARTMANN – RICO se rozšiřuje o nové náplasti s obsahem kapsaicinu. Hřejivý účinek přináší postiženému místu rychlou úlevu.

Bolesti zad a kříže po dlouhém dnu v kanceláři, po náročné práci a sportu, či revmatické bolesti – to jsou typické příklady toho, kdy najdou své uplatnění nové hřejivé náplasti Cosmos. Obsahují kapsaicin, látku známou z chili papriček, která na tkáni člověka vyvolává pocit pálení a na pokožce je schopná simulovat teplotu nad 37°C. Vytvořené teplo přináší postiženému místu uvolnění a okamžitou úlevu.

Nové náplasti Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Klasická a Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Jemná se od sebe liší množstvím obsažené látky. Mají různou úroveň hřejivosti a také jiný průběh působení v čase.

„Rozšířením nabídky náplastí se snažíme vyjít vstříc různým požadavkům našich spotřebitelů. Pro intenzivní prohřátí doporučujeme náplast verze Klasická, pro příjemné prohřátí pak verzi Jemná se střední hřejivostí. Pro ty, kteří preferují pouze mírné prohřátí, nabízí HARTMANN – RICO Cosmos Relaxační a hřejivou náplast s vůní levandule, kde je hřejivou látkou extrakt z černého pepře,“ vysvětluje Markéta Pilná, brand manažerka společnosti.

Všechny tři typy náplastí je možné jednoduše stříhat na požadovaný rozměr a na pokožce mohou zůstat až 8 hodin. Na jedno postižené místo je možné nalepit až tři náplasti denně, a to po dobu jednoho týdne. Další aplikace na stejné místo je doporučováno opakovat až po zhruba 7 až 14denní přestávce. Náplast výborně drží a díky hypoalergennímu lepidlu je šetrná k pokožce. Více informací se dozvíte na webu www.naplasticosmos.cz.

Hřejivé náplasti Cosmos jsou volně dostupné v lékárnách. Balení ve verzi Klasická a Jemná za doporučenou prodejní cenu 29 Kč obsahuje jednu náplast o rozměrech 12,5 x 15 cm. Verze Cosmos Relaxační a hřejivá obsahuje dvě náplasti o velikosti 10 × 16 cm, doporučená cena je 48 Kč.

 

fotografie: