Nečekejte na potíže a zahajte prevenci zdravotních problémů okamžitě! Je to snazší, než si myslíte

Chcete mít své zdraví pod kontrolou? Jste příliš zaneprázdnění, abyste, možná zbytečně, trávili čas v čekárnách lékařů? HARTMANN – RICO přichází s řešením v rámci zdravotní prevence. Domácí testy Veroval vám ušetří čas i spoustu starostí.

Veroval je nová značka osobních diagnostických testů, jejichž rychlost a vysokou přesnost srovnatelnou s laboratorními testy ocení každý, komu záleží na jeho zdravotním stavu. Test lze navíc provést pohodlně a velmi jednoduše v domácím prostředí.

„Výhodou domácích testů Veroval je především rychlost a spolehlivost. Dáváme lidem možnost zjistit včas možný závažný zdravotní problém a začít jej aktivně řešit. Snadno použitelné testy Veroval během několika minut poskytnou spolehlivé výsledky,“ říká Ing Luděk Ogoun, produktový manažer společnosti HARTMANN – RICO. Provedení testu je navíc velmi jednoduché. Každý domácí test obsahuje vše k provedení testu v domácím prostředí, včetně jasného a srozumitelného návodu. Můžete se navíc podívat na instruktážní videa ke všem nabízeným  testům, která naleznete na webu www.veroval.cz.

„Ve své praxi se téměř denně setkávám s pacienty přicházejícími s problémy, které by se daly odhalit dříve nebo kterým by se dalo předejít prevencí. Domácí testy péči lékařů nahradit nemohou, ale fakt, že jsou běžně dostupné, může přimět lidi více se zajímat a pečovat o své zdraví,“ dodává doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D. přednosta Ústavu všeobecného lékařství

Co všechno budu mít díky domácím testům pod kontrolou?

HARTMANN – RICO představuje na českém trhu nejširší spektrum diagnostických testů pro domácí použití. Nově, k již zavedenému CRP testu, který se používá pro rozlišení virové a bakteriální infekce, je k dispozici devět dalších testů Veroval.

 

Název testu Popis testu
Veroval Zjištění alergie Rychlý test ke zjištění alergie na kočičí srst, travní pyly a roztoče
Veroval Nesnášenlivost lepku Rychlý test ke zjištění celiakie
Veroval Borélie z klíštěte Rychlý test ke zjištění borélie z klíštěte
Veroval CRP test Rychlý test pro rozlišení virové a bakteriální infekce
Veroval Zánět močových cest Rychlý test ke zjištění bílých krvinek, nitritů a bílkovin
Veroval Nedostatek železa Rychlý test ke zjištění nízké hladiny železa
Veroval Prevence střevních onemocnění Rychlý test ke zjištění okultního krvácení do stolice
Veroval Prevence žaludečních onemocnění Rychlý test ke zjištění bakterie Helicobacter pylori
Veroval Cholesterol Rychlý test ke stanovení zvýšení hladiny cholesterolu
Veroval Mužská plodnost Rychlý test ke zjištění koncentrace spermií ve spermatu

Více informací o domácích diagnostických testech se dozvíte na webových stránkách www.veroval.cz nebo na Youtube kanálu společnosti HARTMANN – RICO, kde jsou k dispozici videonávody k jednotlivým testům.
Společnost HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu
v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO poskytuje pracovní příležitost v České republice celkově více než 1 500 osobám.

fotografie: