Náplasti do vody a vlhka

Teplota na teploměru strmě stoupá, sluníčko pálí a vy máte chuť skočit do vody. Bohužel si ale vytoužené osvěžení kvůli drobnému poranění musíte odepřít. Společnost HARTMANN-RICO ale nabízí spolehlivé řešení. Podle potřeby můžete volit mezi voděodolnou náplastí či náplastí Do vody Cosmos®.

Voděodolná náplast Cosmos® odolává krátkodobému působení vody a skvěle chrání drobná poranění před nečistotou. Voděodolná náplast je prodyšná a díky hypoalergennímu lepidlu šetrná k pokožce. Její velkou předností je, že se neslepuje s ránou a spolehlivě drží.

Pokud hledáte náplast, která ránu ochrání i při delším koupání nebo sprchování, zvolte speciální náplast Cosmos®  Do vody. Díky této náplasti není nutné se omezovat. Klidně s ní můžete vyrazit na koupaliště nebo rovnou k moři. Stejně jako voděodolná náplast Cosmos®  je i náplast do vody prodyšná, neslepuje se s ránou a díky hypoalergennímu lepidlu je velmi šetrná k pokožce. Také náplast Do vody výborně drží. Voděodolné náplasti i náplasti Do vody jsou dostání v lékárnách i drogériích. Doporučená cena výrobků je 40 Kč.

Společnost HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává celkově více než
1 650 zaměstnanců.

 

fotografie: